Salih Ertaçoğlu
- -

KAYBETTİKLERİMİZ

19.11.2020 10:05:27
524 kez Okunmuştur.

 

Gazetemizde 25 seneyi geçen süre içinde düşüncelerimiz çeşitli konulardaki gelişmeleri, siz değerli okuyucularımla paylaşıyorum.

Hiçbir yazımı bu yazım kadar üzüntü içerisinde yazmadım.

Eski Bakanlarımızdan Tokat’ımızın, özellikle çiftçilerimizin her zaman gururla yad ettikleri, susuz toprakları suyla buluşturan Sayın Metin Gürdere’nin oğlu Erol Gürdere’yi kaybettik. Mekânı cennet olsun. Sayın Bakanımıza ve ailesine sabırlar niyaz ediyorum.

Uzun süre Belediyemizde birlikte görev yaptığımız, Tokat sporuna, ziraatına ve siyasetine büyük katkıları olan Güngör Kaya kardeşimizi kaybettik. Cenâb-ı Allah’tan rahmetler, Kaya ailesine sabırlar diliyorum.

Belediye Başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu’nun babası değerli insan Nurettin Eroğlu kardeşimizi de kaybettik. Kendileriyle 1970’li yıllarda belediye meclisinde güzel görevler ifa edilmişti. Mekânı cennet olsun. Sayın Belediye Başkanımıza ve ailesine sabırlar niyaz ediyorum.

Yine şehrimizin yetiştirdiği güzide insanlardan Veteriner Hekim Burhan Yamanoğlu büyüğümüzü kaybettik.

Burhan Yamanoğlu 1960’lı yıllarda Tokat’ımızda Topçam SpKulübümüzü voleybolda tanıtmış 1. Lige çıkarmış, değerli voleybolcular yetiştirmiş, kendisi de aynı zamanda voleybol milli takımımızda ülkemizi temsil etmiştir. Cenâb-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

Salgın nedeniyle cenaze törenlerine katılamadığım için de son derece üzgünüm. Dualarımız onlar için.

Hayatını kaybetmiş, haberimiz olmayan hemşerilerimize de Cenâb-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyorum. Can yakan bu salgından inşallah kısa sürede insanlık âlemi kurtulur.

Maske, mesafe, hijyenin de yeterli olmadığı görülmeli.

İşte bu üzüntüler içinde yazıldı bu yazım. Her birinin ayrı hatıraları yaşıyor. Nasıl üzüntü duyulmasın?

Sevgi ve saygılarımla…

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.11.2020
Güncelleme Tarihi : 19.11.2020
Yazarlar
En Son Yorumlar