İhsan ULUÖZLÜ
hursozgazetesi@hotmail.com -

Kazasız Belasız Seçimi Bitirdik

3.04.2019 18:00:51
2102 kez Okunmuştur.

Hayırlısı ile kazasız belasız seçimi bitirdik, esas olan geçim derdine düşmek, sonucun kazanan kadar kaybedenlerinde hayrına olacağı ve ne olursa olsun milletin huzur ve mutluluk bulacağı bir süreç yaşayacağız, Hiç bir siyasi parti ve partinin ideolojisi, arkadaşlarınızı, dostlarınızı, komşularınızı, çevrenizi kıracak kadar vallahi billahi değerli değildir. Ha kalp kırmış ha Kabe’yi yıkmışsın. Demokrasi tahammül etmektir. Birbirimize siyasi görüşü ne olursa olsun , hukukumuzu çiğnemediği sürece tahammül göstermek zorundayız. Makina yapımı gibi ayni tip olmamız mümkün değil. Tüm farklılıklarımızla toprak parçasını vatan yapanlarız ve birlikte bir olmaktır millet olmaktır.

31 Mart secimlerinde, alnının akıyla çıkan milletimiz, katılımanıyla, seçim de gösterdiği ferasetiyle demokrasi dersi vermiştir.

Tokat halkının teveccüh gösterip, tekrar o makamda görmek istediği, gönüllere köprü kuran Belediye başkanı Eyüp Eroğlu’nu kutlarım.

Tam da istediğimiz gibi demokrasi şölenin de bir seçim oldu.

Kazanan Tokat halkı oldu...

Genç, kültürlü, gülen bir yüzü ve yüzüne yansıyan bir kibarlığı hoşgörülüyle, çalışkanlığı ile açıkladığı projeleri bir bir yerine getirerek, Tokat kanal 60, Kent müzesi, Sptesisleri gibi bir çok yatırımlarıyla, Tokat halkının daha rahat, konforlu, sosyal tesisleriyle, gelişen, büyüyen bir Tokat oldu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.04.2019
Güncelleme Tarihi : 3.04.2019
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
En Son Yorumlar