KÜNYE

Yayın İlkeleri

YAYIN KURULU OLARAK;

Basın ve İnternet yayıncılığı ile ilgili kanunların bize verdiği hakkı vatandaşımızın ve milletimizin lehine kullanmayı taahhüt ediyoruz.

CEVAP HAKKINA SAYGILIYIZ

Gazetemaras.com iddia ve ithamlara karşı taraflara en hızlı biçimde cevap hakkı tanımayı taahhüt eder.

Yayınlanan haberlerdeki fotoğrafların veya içeriğin gerçekle bağdaşmaması durumunda, ilgili kişilerin ya da kurumların istekleri doğrultusunda haberi yayından kaldırmayı kabul eder.

KİMSEYE BAĞIMLI DEĞİLİZ

Gazetemaras.com herhangi bir siyasi partiye, görüşe ya da gruba üye olmayan, bağımsız, bağlantısız bir YAYIN POLİTİKASI uygulamayı taahhüt etmiştir. Haberleri okuyucularıyla en tarafsız haliyle sunma prensibiyle yayındadır. Bu hususta, haberlerin manipüle edilmeden, tarafsız biçimde okuyuculara duyurmayı taahhüt eder.

OKUR YORUMLARI

Gazetemaras.com`da haberlere ilişkin yapılan yorumlar, ziyaretçi yorumlarıdır. Yorumlarla ilgili gazetemaras.com yorumları tarafsız bir şekilde yayınlamakla görevlidir. Basın meslek ilkeleri ve ahlaki olan yorumları yayımlar. Ancak yorum içeriğinden kesinlikle sorumlu tutulamaz. Farkında olmadan ancak yayın ilkelerine uygun düşmeyen yorumları uyarı gelmesi halinde yayından kaldırmayı taahhüt eder. Gönderilen yorumları yayımlayıp yayımlamama yetkisi yayın kurulundadır.

YAZAR SORUMLULUĞU

Bu internet sitesinde açık isimle yazan köşe yazarının yazısı yayımlanır. Mahlas kullanımı yasaktır. Yazar yazdığı yazıdan dolayı doğrudan sorumludur.
Yazarın yazdığı yazıların yasal yükümlülüğü birinci derecede yazarı bağlar. Yazarın yazdıkları sitemizin görüşlerini yansıtmaz.

HABER SORUMLULUĞU

Bu internet sitesi İhlas Haber Ajansı (İHA) ) abonesidir. Bu ajanstan kullanılan haberlerin sorumluluğu bu ajansa aittir. Site tarafından yapılan haberlerin sorumluluğu ise bize aittir.

Prensiplerimiz gereği açık, şeffaf ve ilkeli bir yayın politikası izleyerek, topluma en doğru, en sağlıklı bilgileri ulaştırmayı taahhüt ediyoruz.

Kaynak: Yayın İlkeleri - Gazete Maraş