SULTAN REŞAD SPOR KOMPLEKSİ HİZMETE AÇILDI

Yapımına 2015 Kasım ayında başlanan, kendi alanındaki kompleksler arasında Türkiye’de ilk 5 te gösterilen, Sultan Reşad SpKompleksi Milletvekili Prof. Dr. Coşkun Çakır’ın katılımıyla hizmete açıldı.

12.7.2016
619 kez Okunmuştur.

Yapımına 2015 Kasım ayında başlanan, kendi alanındaki kompleksler arasında Türkiye’de ilk 5 te gösterilen, yaklaşık maliyeti 1.5 milyon tl olan, içerisinde Bay ve bayan mescid, soyunma odaları, banyosu, kütüphanesi,kafeteryası, çeşitli oyun konsolları,ailelerin çocuklarıyla keyifli zaman geçirebilecekleri oturma salonları bulunan, düğün, nişan ve çeşitli toplantılar yapılabilecek imkanı bulunan Sultan Reşad SpKompleksi Milletvekili Prof. Dr. Coşkun Çakır’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Açılış törenine Ak Parti TokaT Milletvekili  Prof. Dr. Coşkun Çakır, Reşadiye Belediye Başkanı  Cemil Kılıç, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yiğit, TPDK Tokat İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Tokat İl genel meclis üyeleri ,Sultan Reşad SpKompleksi sahibi Ebru Arslan, belediye meclis Üyelerimiz,kurum amirleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kesilen kurbanın ve edilen duaların ardından sırasıyla TPDK Tokat İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Belediye Başkanı Cemil Kılıç ve Ak Parti Tokat Milletvekili  Prof. Dr. Coşkun Çakır açılış konuşmalarını yaparak kompleksin açılışını gerçekleştirdiler.
Daha sonra spkompleksini gezen ve incelemelerde bulunan Çakır, kompleksi çok beğendi ve burada vatandaşlarla oturup bir müddet sohbet etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.07.2016
Güncelleme Tarihi : 12.07.2016
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar