33 YILLIK HAYAL GERÇEK OLUYOR

11.1.2022
185 kez Okunmuştur.

 

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut 33 yıl boyunca bir türlü inşaa edilemeyen Çamağzı Sulama Barajı projesi için Çamağzı Köyü Muhtarı Mustafa Kesgin ve Çamağzı Köylüleri ile birlikte projenin inşaa edilmesi arzulanan alanında incelemelerde bulundu.

33 yıldır yapılması planlanan ama yapılmayan Çamağzı Sulama Barajı nedeniyle tarım arazilerini sulayamayan Çamağzı Köyü Çiftçileri seslerini MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ile duyurdu. Sulama Barajı Proje alanında incelemelerde bulunan Yücel Bulut33 yıldır Hâyâl olan Proje Cumhurittifakı ile artık hayata geçecekdedi.

 

BİZİM EFENDİLERİMİZ KÖYLÜLERİMİZDİR

Yücel Bulut Gözova Ovası`nda tarım yapan Çamağzı Köylüleri Sulama Barajı Projesi ile ürünleri daha bereketli hale gelecek.Buradaki üretimin artması için sulama çok önemli. Dolayısıyla geçmişten bu güne bu konuda önemli çalışmalar yapıldı. Yıllar yılı konuşulup da yapılmayan, programa alınmayan bir Çamağzı Sulama Barajı Projesi vardı. Çok şükür bu projenin yapılması için çalışmakta bize nasip oldu.  Uzun yıllar, belki bir nesil tartışılan konuyu programa alarak hayata geçirmeye başladık. Şu anda proje devam ediyor. İnşallah uygulamada da hızlanarak hem içme suyu açısından çok önemli bir ihtiyacı karşılayacak, hem de sulama açısından çok faydalı olacak.Bizim Efendimiz Köylülerdirifadelerini kullandı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.01.2022
Güncelleme Tarihi : 11.01.2022
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar