TOKAT MÜFTÜLÜĞÜNDEN PERSONELE YÖNELİK PROJE YÖNETİMİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ SEMİNERİ

25.11.2021
229 kez Okunmuştur.

 

TOKAT MÜFTÜLÜĞÜ, 22-23 KASIM TARİHLERİNDE DÜZCE MÜFTÜLÜĞÜ EĞİTİM UZMANI NECMETTİN KUZU`YU DAVET EDEREK PERSONELE YÖNELİK MANEVİ DEĞERLER PERSPEKTİFİNDE SOSYAL SORUMLULUK PROJE YÖNETİMİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ SEMİNERİ DÜZENLEDİ.

Düzenlenen seminere İl Müftüsü Abdullah Pamuklu, İl Müftü Yardımcıları Cabir Çelik, Halime Bayram, Tokat Müftülüğü personelleri, İl ve ilçelerden vaizler, İmam-Hatipler, Müezzin Kayyımlar ve Kur`an Kursu Ögreticileri katıldı.

Seminer, Din Hizmetleri Uzmanı Mehmet Emin Kılıç`ın Kur`an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından İl Müftüsü Abdullah Pamuklu yaptığı açılış konuşmasında: Diyanet İşleri Başkanlığımız Proje hazırlama konusuna önem vermekte ve hazırlanan projeleri hayata geçirme noktasında her zaman bizlere yardımcı olmaktadır. Bu eğitim sayesinde de personelimiz kurallarına uygun olarak Proje nasıl hazırlanır ve devamında neler yapılması gerekir? gibi birçok konuda bilgi sahibi olacak. Hazırlayacağımız bu projeler ile bir insanın dahi hayatına dokunarak onların mutluluğunu ve gelişimlerini görmek bizleri de mutlu edecektir. Düzenlenen bu seminerin hayırlara vesile olmasını diliyor, bizleri kırmayıp davetimize icabet eden Necmettin Kuzu hocamıza teşekkür ediyorum. dedi.

Açılış konuşmasının ardından Eğitim Uzmanı Necmettin Kuzu: Proje nedir, nasıl yazılır, aşamaları nelerdir, Proje hazırlama noktasında dikkat edilmesi gereken konular konusunda katılımcılara önemli bilgiler vererek kendisinin hazırlamış olduğu projelerden örnekler verdi.

Seminerin son aşamasında katılımcılar 18 gruba ayrılarak, her bir grup ayrı ayrı kurallarına uygun olarak Eğitim Uzmanı Necmettin Kuzu öncülüğünde 18 Proje hazırladı.

Seminere katılan tüm personelimize sertifika, proje eğitim semineri veren Düzce müftülüğü Eğitim Uzmanı Necmettin Kuzu beyefendiye plaket ve hediye takdimi ile toplu fotoğraf çekilerek seminer sona erdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 25.11.2021
Güncelleme Tarihi : 25.11.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar