GELECEĞİN ÖĞRETMENİNİ YETİŞTİRMEK: İHTİYAÇ ANALİZİ ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

21.10.2021
200 kez Okunmuştur.

 

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Geleceğin Öğretmenini Yetiştirmek: İhtiyaç Analizi Çalıştayı Sona Erdi.

 

Kapanış programına TOGÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr.   Eren Yürüdür ve İl Milli Eğitim Müdürü  Murat Küçükali katıldı.

 

Geleceğin Öğretmenini Yetiştirmek: İhtiyaç Analizi Çalıştayı kapanış programında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali; Dünyanın en güzel, en kutsal mesleğini icra eden memleketimizin yüz akı değerli meslektaşlarım hepinizi hürmetle selamlıyorum. Geleceğin öğretmenini yetiştirmek demek geleceği inşa edecek insanları yetiştirmek demek. Dolayısıyla her ne sebeple olursa olsun bu mesleğe adımını atan meslektaşlarımızı eğitim fakültesinde çok iyi motive etmemiz gerekiyor. Eğitim fakültesine adım atan meslektaşlarımıza nereye geldiklerini çok iyi anlatmamız lazım. Öğretmen bir milletin pusulasıdır. Pusula ne yönü gösterirse millet o yöne gider. Geleceğin inşası için örnek öğretmenler yetiştirmemiz lazım. Kısaca şunu söylemek istiyorum memleketi inşa edecek, imar edecek olan yine öğretmenlerdir. Öğretmenimiz bu bilinçle yetişirse geleceğin öğretmeni olarak yetişmiş ve geleceği de yetiştirmiş olur. Üniversitemizle böyle değerli bir projeyi geliştirmiş olmaktan da çok memnuniyet duyuyorum. Sayın rektörümüze ve dekanımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca katılımlarınızdan dolayı siz değerli meslektaşlarına da teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Eren Yürüdür yapmış olduğu konuşmasında; Bu çalıştay içerisinde birçok ilki barındırıyor. Bu çalıştayımızın sonucunda çok değerli çalışmaların çıkacağını öngörebiliyoruz. Katılımcı arkadaşlarımız büyük bir özveriyle çalıştılar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Eğitim fakültesi dekanı olarak yapılan sunumlardan dahi birçok bilgi aldım. Bu çalıştayın eğitim fakültesine büyük katkıları olacağı da bir gerçek. Hepimiz insana ve Türkiye`ye hizmetin peşindeyiz. Ben bu değerli çalıştayda emeği geçen herkese tüm kalbimle teşekkürlerimi iletiyorum ifadelerini kullandı.

 

Program sonunda, TOGÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr.   Eren Yürüdür ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali katılımcılara sertifikalarını takdim etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.10.2021
Güncelleme Tarihi : 21.10.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar