TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE ZİLE BELEDİYESİ STANT AÇTI

4.10.2021
472 kez Okunmuştur.

CHP`li belediyelerin tarıma verdiği desteklerin değerlendirilmesi, kamuoyuna tanıtılması ve bundan sonraki yol haritasının belirlenmesi amacıyla İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi’n düzenlenen CHP`li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi başladı. Zirve, 2 Ekim Cumartesi günü sona erecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, 30 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında,160 belediye ve 300 kooperatifin stant açtığı zirvenin yerel yönetim anlayışında yaşanan değişimin ifadesi olduğunu belirterek, zirvede belediyelerin ve üreticilerin birlikte neler başardıklarını ve neler başarabileceklerinintaya konulacağını söyledi. Konuşmaların ardından Kılıçdaroğlu ve katılımcılar kurdele keserek zirvenin açılışını gerçekleştirdi ve stantları gezdi. Zile Belediyesi Standı yer alırken Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Zirvenin açılış törenine katılım sağladı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Zile’de uyguladıkları ve planladıkları tarım projelerini anlatan Başkan Şükrü Sargın, İstanbul`da yaşayan hemşehrilerimizi, Zile’yi yakından tanımak isteyen vatandaşlarımızı standımıza bekliyoruz dedi.

Tarımsal Kalkınma Zirvesinde yerini alan, Zile Belediye standını ziyaret eden İstanbul milletvekili Özgür Karabat ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli hemşehrileri Başkan Sargın’ı açılışta yalnız bırakmadılar.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 4.10.2021
Güncelleme Tarihi : 4.10.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar