LADY LOCA’YA İVANA’LI AÇILIŞ

30.9.2021
469 kez Okunmuştur.

Tokat’taki güzellik salonları arasında yerini alan LADY LOCA Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nin açılış töreni görkemli oldu. Günler öncesinden asılan afişlerle ünlü isim İVANA SERT’in Tokat’a açılış için geleceği halka duyuruldu. Açılış gününe özel hizmette yüzde 50 indirim olacağı belirtildi.

            Lady Loca Epilasyon ve Güzellik Merkezi sahibi Yunus Çeri dün gerçekleşen açılış töreninde davetlileri ile yakınen ilgilenirken İvana Sert büyük bir ilgi gördü. Tokat Yeni Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Sezai Demir, Tokat Berberler Kuaförler Güzellik Salonları Esnaf Odası Başkanı Turan Ulaşlı, yeni iş yerinin açılışı vesilesiyle hazır bulundular ve kurdeleyi İvana Sert ile birlikte kestiler.

İVANA’YA EPİLASYON

            Güzellik Salonu LADY LOCA’nın açılışı vesilesiyle Tokat’a gelen İVANA SERT’in koluna epilasyon yapıldı. İvana Sert basın mensuplarına yaptığı açıklamasında “Tokat güzel bir şehir. İki dağ arasında bir şehir. Daha çok eski konakların ruhunun bulunduğu bir yer. Tokat tam benim sevdiğim tarzda bir şehir. Sivas’a da gittim ama Tokat’ın ruhu daha farklı geldi. Şimdilik açılış için buradayız. Ama yakında tekrar geleceğiz.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 30.09.2021
Güncelleme Tarihi : 1.10.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar