ZİLE TİCARET BORSASI`NDAN EĞİTİME DESTEK

23.9.2021
192 kez Okunmuştur.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin desteği ve Ticaret Borsası Başkanlığımızın katkıları ile, Borsa çalışma alanı içerisinde tespit edilen ilk,ta ve liselerde eğitim ve öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere 2021-2022 eğitim ve öğretim döneminde hediye edilmek üzere, Zile Ticaret Borsası  Başkanlığı  tarafından satın alınan 750 adet spayakkabı yapılan protokol ile Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

 

 Teslim de Zile Ticaret Borsası Başkanı  Muammer Teke, Sayman Üye  Nihat Açıkal ve Genel Sekreter Ö.Faruk Önkuzu hazır bulundular.

Zile Ticaret Borsası Başkanı Muammer Teke; “Her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin finans desteği ve Borsamızın da ilave katkıları ile geleneksel hale getirilen eğitim yardımları çerçevesinde  bu yıl öğrencilerimiz için spayakkabı satın alınması yönünde bir karar alarak eğitim yardımımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mümkün olduğunca daha fazla sayıya ulaşarak daha çok öğrencimizi sevindirmeyi amaçladık.  Yardımda katkısı büyük olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Yönetim Kuruluna, birlikte çalıştığımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze,  kurul ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yardımın öğrencilerimizin eğitimine fayda sağlaması temennisi ile saygılar sunuyorum” dedi. Başkan TEKE bu vesile ile bir kez daha tüm öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin 2021-2022 eğitim ve öğretim yılını kutlayarak başarılar diledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 23.09.2021
Güncelleme Tarihi : 23.09.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar