TOKAT PTT BAŞ MÜDÜRÜ MUHTEREM DEMİR’DEN İL MÜFTÜSÜ ABDULLAH PAMUKLU’YA ZİYARET

23.9.2021
233 kez Okunmuştur.

 

Tokat Ptt Baş Müdürü Muhterem Demir, İl Müftüsü Abdullah Pamuklu’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Müftüsü Abdullah Pamukluziyaretten duyuduğu memnuniyeti dile getirerek, “Covid-19 sebebiyle son senelerde büyük sıkıntılarla karşılaştık. Birçok insanımızı kaybettik ve uzun süren bir kısıtlama dönemi geçirdik. Diyanet İşleri Başkanlığımızın yayınlarını ve tarafımıza gelen birçok postayı bu zorlu süreçte dahi bizlere aksatmadan, kesintisiz bir şekilde ulaştırdınız. Rabbim bir daha böyle sıkıntılı süreçler yaşatmasın. En kısa zamanda bu salgın hastalıktan kurtulmayı nasip eylesin. Başta sizler olmak üzere bütün personelinize teşekkür ediyorum.”dedi.

Ptt Baş Müdürü Muhterem Demir ise, “ Her zaman olduğu gibi koronavirüs sürecinde de vatandaşlarımıza hizmet etmenin gayreti içinde olduk. Bu süreçte zzamanlar, sıkıntılı süreçler geçirsek de aldığımız önlemlerle vatandaşlarımıza ve kurumlarımıza ulaştık. PTT olarak tüm resmi kurumlar ve sivil kuruluşlar ile ilişkilerimize önem veriyoruz. Bu kurumlarla birlikte Tokat’ımıza hizmet ederek, ilimizi daha ileri noktalara taşımak istiyoruz. Kurumlarla olantak çalışmalar ve yaptığımız hizmetler devam edecektir.” dedi.

İl Müftüsü Abdullah Pamuklu Ptt Baş Müdürü Muhterem Demir’in ziyaretlerinden ve yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 23.09.2021
Güncelleme Tarihi : 23.09.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar