TOGÜ VE TOKAT MEM İŞ BİRLİĞİ İLE DİL OKULU PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

22.9.2021
120 kez Okunmuştur.

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Merkezi (TOGÜ KARMER) Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Erdem Kanışlı, Sürekli Eğitim Merkezi (TOGÜSEM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertan Talas ve Türkçe Öğretim Merkezi (TÖMER) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Avşar Tokat İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali`yi ziyaret etti.

 

 

Küreselleşmenin nihai sonucu olarak yabancı dilin zorunlu olduğu bir çağda dil eğitiminin önemine vurgu yapılan görüşmede, Tokat özelinde yapılacak olan Dil Okulu projesi hakkında planlamalar yapıldı.

 

Hedef kitlesinin okul öncesindenta öğretime kadar genişletildiği projede, öğrenciler kurulacak olan Dil Atölyeleri ve belirlenecek okullarda, alanında uzman eğitimcilerle buluşturulacak. Dil öğreniminin sevdirilmesi ve herkesin bundan faydalanması hedefiyle oluşturulan projeden duyduğu memnuniyeti belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali söz konusu proje için desteklerinin tam olduğunu belirtti.

 

KARMER Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan bu ve benzer projeler çerçevesinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi geneli ve KARMER özelinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzletak hareket etme noktasındaki memnuniyetini dile getirdi.

 

TÖMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Avşar`ın detaylarını anlattığı proje, Tokat için bir ilk olup Bir Dil Daha sloganıyla hayata geçirilecek.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 22.09.2021
Güncelleme Tarihi : 22.09.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar