MUHTARLAR ATIK ELEKTRONİK EŞYA TOPLUYOR

15.7.2021
106 kez Okunmuştur.

 

Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Turan Türk geri dönüşümde elektronik eşyaları önceleyerek dikkat çekti, Belediyenin başlattığı kampanyayı kamuoyuna ve mahallelilerine duyurdu. Geri Dönüşüm kampanyalarına destek veren muhtar Türk, mahallelilerden elektronik eşyalarından eski görüp atıl durumda tutanlara, çöpe atanlara çağrıda bulundu ve “geri dönüşümde sizin de bir imzanız olsun.” diye kampanyaya katılmaya davet etti.

            Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Turan Türk’ün mahalle sakinlerine yaptığı çağrı şöyle oldu:

            “Belediyemiz halkımızda geri dönüşüm bilincinin oluşması için Muhtarlar Atık Elektronik Eşya Topluyor’ kampanyası başlatmış bulunmaktadır. Çevrenin korunması, atıkların ülke ekonomisine katkı sağlaması için siz değerli hemşerilerimize büyük görevler düşmektedir. Lütfen evlerinizde atık haline gelen ampul, florasan, şarj aletleri, telefonlar, saat, kumanda, saç kurutma makineleri, bilgisayarlar gibi tüm elektronik eşyaları çöpe atmak yerine bizlere teslim ediniz. Taşıyamayacağınız büyüklükteki beyaz eşyalar için 153 arayarak Belediyemize bilgi veriniz. Şimdiden göstereceğiniz ilgi için çok teşekkür ederim.

*Geri dönüşüm, duyarlı Mahalle sakinlerimizce çok ilgi görüyor. Bütün arkadaşlarımı, tanıdıklarımı ve mahalle sakinlerimizi kampanyaya destek olmalarını arzu ediyoruz.

*Atmıyoruz, dönüşüme destek oluyoruz.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.07.2021
Güncelleme Tarihi : 15.07.2021
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar