AK Ocaklar Derneğinde ziyaretler devam ediyor

27.1.2021
83 kez Okunmuştur.

  

Ak Ocaklar Derneği Tokat İl Başkanı Ömer Al, kurum ziyaretlerini devam ettirirken, tebrik ve hayırlı uğurlu olsun ziyaretlerine gelen misafirlerini de makamında kabul ediyor.

            AK Ocaklar Derneği Yönetimi üstlenmeleri sonrasında Tokat Belediye Başkanlığı ile başlattıkları ziyaretleri Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile devam ettiren İl Başkanı Ömer Al, diğer yandan derneğe hayırlı uğurlu olsun ziyaretinde bulunanları da teşekkürlerini dile getirdi. Tokatlı işadamı hemşehrimiz Hayri Saran ile Alipaşa Mahallesi Muhtarı Kemal Öğüt’ün ziyareti sonrasında “dava arkadaşlarımızı ağırladık, kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.” diye paylaşımda bulundu.

            Başkan Ömer Al, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ziyareti için de yapılan paylaşımında “Ak Ocaklar Derneği Tokat İl Başkanlığı olarak ziyaretlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Tokat Sanayi Odası Başkanı çok kıymetli gönül insanı sayın Dr. Ali Çelik beyefendiyi makamında ziyaret ederek bir arada olduk. Çalışmalarımız, faaliyetlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduğumuz kıymetli Başkanım Ali Çelik beye göstermiş olduğu ilgi alaka ve samimiyetten dolayı şahsım ve tüm Ak Ocaklar Derneği ailemiz adına şükranlarımı sunuyorum. Kibirden uzak, mütevazi, samimi ve cana yakınlığı ile Tokat`ta hizmete sevdalı Başkanımız adeta her kesimden herkesin sevdiği ve değer verdiğim bir kişi olarak yoluna daha da hayırlı ve başarılı çalışmalar yaparak devam ediyor. Değer verene değer vermek ilkemizdir. Bu vesile ile bir kez daha kıymetli başkanımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer veriyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 27.01.2021
Güncelleme Tarihi : 27.01.2021