Ayaklarımız yere sağlam basacak

Ayaklarımız yere sağlam basacak

29.12.2020
1937 kez Okunmuştur.

(Haber-foto: Murat Çetin)

 

TokatspA.Ş. Teknik Direktörü Metin Altınay, lig lideri Fethiyespor’u 1-0 yenmiş olmanın kendileri için mutluluk vesilesi olmakla birlikte sadece bir maç kazanmış olduklarını vurguladı ve Çeyhanspmaçından galibiyetle dönülmesinin Fethiyespmaçı galibiyetini daha da anlamlı kılacak olduğunun bilinciyle deplasmana çıkacaklarını dile getirdi ve “ayaklarımız yere sağlam basacak” mesajı verdi.

ESER İLK YARIYI KAPATTI

            Takımdaki sakat oyunculardan Eser Yayla’nın sakatlığı sonrası ilk yarıyı kapattığının bilgisini veren Metin Altınay, Mehmet Menderes Önkuzu’nun ise antrenmanlara başladığını söyledi.

            Gazeteci Fatih Kılıç, geçen hafta Cuma günü TokatspA.Ş. Uzunburun Tesislerinde Teknik Direktör Metin Altınay’ı ziyaret etti. Fethiyespmaçındaki galibiyetten ötürü tebriklerini dile getirdi. Diğer yandan, eski İl Emniyet Müdürlerimizden Nejat Güngör’ün selamlarına aracılık etti. Gazeteci Kılıç’ın ziyaret sonrası açıklaması şöyle oldu:

“TokatspA.Ş.`de ve camiada 15. Haftada lider Fethiyespor`u 1-0 yenmiş olmanın mutluluğu yaşanırken, Teknik Direktör Metin Altınay`ı ziyaret ettik.

Mesleki yaşamında kıymetli bir yeri, sevgisi, saygısı olan, Tokatlıların da tanıyıp, sevip saydığı, `Nejat baba` olarak andığı İl Emniyet Müdürü Nejat Güngör’ün adı geçti. Selamlar iletildi. Sn. Güngör`ün döneminde özel harekat polisi olarak hizmet veren ve hali hazırda emekliliğini yaşamakta olan Kenan Memiş ile kıymetli bir futbol sohbeti yapıldı.

İşin icrasında görev yapanların iyi günde de zgünde de şehrin insanı ile diyalog kurması kıymetli bir kazanım olur. Metin hocanın buna yatkınlığı, işini, şehri sahiplenişi bizleri de mutlu etti. Sahada güzel sonuçlara vesile olması dileğiyle...”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.12.2020
Güncelleme Tarihi : 29.12.2020
SPOR
Yazarlar
En Son Yorumlar