“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ “

2.12.2020
495 kez Okunmuştur.

 

Tokat Belediyesi Veteriner ve Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri pandemi sürecinde düzenli olarak temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye ekipleri bir yandan halkın toplu olarak bulunduğu alanlarda (cadde, sokak, meydan, bulvar, vb.) Bilim Kurulu tarafından belirlenen şekilde düzenli olarak temizlik ve dezenfekte çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da parklar, kaldırımlar, çocuk oyun grupları, otobüs durukları ve çöp konteynırlarında dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Devam eden ve çok daha dikkatli olmamızı gerektiren Pandemi sürecinde yapılan temizlik ve dezenfekte çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, tüm vatandaşların maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmesinin önemine değindi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; “Tüm dünyayı etkisi altına alan ve etkisini giderek artıran Covid-19 ile mücadele için Belediyemizin Temizlik ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri gece-gündüz 3 vardiya halinde çalışmalarını sürdürüyor.’’ dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu açıklamalarına şöyle sonlandırdı;

 Covid-19 Virüsüne karşı Bilim Kurlumuzun da önerileri ile öncelikle maske, mesafe ve temizlik konularına hassasiyet göstermemiz gerekiyor. Ayrıca sokağa çıkma kısıtlamaları, toplu taşıma araçlarının kullanımı, kamu kurumları ve avm’lere girişlerde istenen HES kodu uygulaması… vb. uyarılarını vatandaşlarımızın dikkate almalarını rica ediyorum. Bizler de Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlığı için her türlü tedbiri almaya devam ediyoruz.  Covid-19’a karşı olan mücadeleyi siz değerli halkımızla birlikte başaracağız.”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.12.2020
Güncelleme Tarihi : 2.12.2020
GÜNDEM
Yazarlar
En Son Yorumlar