OSB Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı  

15.10.2020
227 kez Okunmuştur.

 

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Dr. Ozan başkanlığında video konferans yöntemiyle yapıldı.

 Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda Organize Sanayi Bölgesinde yürütülen çalışmalar kapsamında, OSB’denin genişlemesi ve istihdam sayısının artırılması, yapımı devam eden cami ve anaokulu,  arıtma sistemi projesi , altyapı ve üstyapı çalışmaları görüşüldü.

 

OSB’de arıtma sistemi olmadığını ve en kısa sürede artıma sistemi kazandırılması için proje çalışmalarının devam ettiğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketi sevmek dağıyla ovasıyla, deresiyle tepesiyle, kurduyla kuşuyla, börtüsüyle böceğiyle, toprağıyla insanıyla sevmek demek. Bizim pırlanta değerinde OSB’miz var ama arıtmamız yok. Arıtma olmadan yeni sanayicilerimiz gelmez. Tokat tarım memleketi. Toprağımızı kirletmek olmaz. Doğayı zehirleyemeyiz. Kalkınma Ajansı, Özel idare,  OSB’nin kendi kaynağı ve Sanayi Bakanlığımızın katkılarıyla 15 milyon liraya güzel bir arıtmayı kazandıracağız. Proje çalışmaları başladı. Arıtmayı önemsiyoruz. “ dedi.

 

OSB’de üretim ve istihdamın artması, çalışanların hayatını ve yaşamını kolaylaştırmak için hep birlikte çalışıldığını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, projelerde emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Toplantıya Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile OSB Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.10.2020
Güncelleme Tarihi : 15.10.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar