Eğitim Tokat TV`ye tüm dünyadan ulaşılabilecek

15.10.2020
225 kez Okunmuştur.

Youtube ve Tokat İl MEM ana sayfası, Uzaktan Eğitim Modülüyle öğrencilerin hizmetinde.

 

Eğitim Tokat WEB TV Youtube Kanalı; anaokulundan lise son sınıfa kadar müfredat dersleri, LGS, YKS, TYT, AYT sınavlarına hazırlık videoları ve mesleki eğitimin EBA ders içeriklerinin bir kısmının yanı sıra kültür programları, yarışmalar, kutlama programları, eğitim söyleşileri, okullardan ve öğrencilerden gelenler, online toplantılar ile öğrencilerimize ve halkımıza hizmet vermeye devam ediyor.

 Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kurulu Eğitim Tokat TV Stüdyolarında çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

 25 bin öğrencinin faydalandığı Eğitim Tokat TV ile anaokulundan lise son sınıfa kadar tüm öğrencilerin müfredatı destekleniyve Etüt Tokat ile LGS ve YKS öğrencileri sınavlara hazırlanıyor.

 

Dünyanın her yerinden ulaşılabilecek olan Eğitim Tokat TV`de tahta üzerinden anlatım, öğretmenin sesinin duyulduğu model, materyallerle yansıtılan anlatım ve LED tahta olmak üzere 4 disiplinle eğitim veriliyor. 50 öğretmenle hafta sonu da dahil olmak üzere en az 100 saat ders yükleniyor. Eğitimde anaokulundan lise son sınıf öğrencilerinin müfredatları desteklenirken, ayrıca LGS `ye hazırlanan 8. sınıf öğrencileri ile YKS`ye hazırlanan 12. sınıf öğrencilerine etütler veriliyor.

 

Ayrıca Eğitim Tokat TV`de kültürel ve sanatsal dersler de veriliyor.

 Tokat`ta ulusal imkanlarla kurulan ve profesyonel bir hale getirilen stüdyomuz, Tokat`taki öğrencilerimize hizmet veriyorken, şimdi Eğitim Tokat TV EBA üzerinden bütün ülkeye ders içeriği üretiyor.

 Ders içeriklerimize tokat.meb.gov.tr/mem adresinden ulaşabilirsiniz

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 15.10.2020
Güncelleme Tarihi : 15.10.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar