Vali Balcı,Bir vatandaşımızın canı bile bizim için çok kıymetli”

1.10.2020
462 kez Okunmuştur.

Tokatta Covid-19 ile mücadele kapsamında “Sağlık İçin Hepimiz” sloganıyla salgın döneminde uyulması gereken kurallar ve alınan tedbirlerin kapsamlı şekilde kontrollerinin yapıldığı denetimlere devam ediliyor.

 

Yapılan denetime Tokat Valisi Dr Ozan Balcının yanı sıra Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu,  İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Sümbül katıldı.

Valilik önünden başlayıp Remzi Topçam Caddesi meydan istikametinde devam eden denetimlerde vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirilerek maske, mesafe ve hijyen konusunda bilgilendirmeler ve uyarılar yapıldı.

 

“Bu büyük bir mücadele, bu mücadeleyi milletçe yerine getirmek zorundayız”

 

Denetim sonrası açıklama yapan Vali Balcı,” Denetimlerimiz devam ediyor. Tokatımızın caddelerini sokaklarını gezdik. Tokatta ki hemşerilerimiz sosyal mesafe başta olmak üzere maske ve hijyen kurallarına uyuyorlar, bundan dolayı duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Bu büyük bir mücadele, bu mücadeleyi milletçe yerine getirmek zorundayız. Tokatlı hemşerilerimiz köylüsüyle, kentlisiyle, yaşlısıyla, genciyle büyük bir sorumluluk içerisinde bu işi önemseyerek yapıyorlar. Bu duyarlılıklarından dolayı Tokatlı hemşerilerimize teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

“Bir vatandaşımızın canı bile bizim için çok kıymetli”

 

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesini belirten Vali Balcı,” Yaşlımız, engellilerimiz, kronik hastalarımız var. Onların sağlığını korumak için sosyal mesafe kuralına, maske ve hijyen kurallarına uyuyoruz ve uymaya da devam edeceğiz. Doktorlarımız, hemşirelerimiz bütün sağlık çalışanlarımız coronavirüsle ilgili mücadele veriyorlar, bu zamana kadar da fedakârca çalıştılar. Kendilerini kutluyorum, teşekkür ediyorum. Fakat onların mücadeleleri yetmez. Bizim de vatandaş olarak onlara destek vermemiz gerekiyor. Devlet ve millet olarak topyekûn bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde, el birliğiyle, omuz omuza bu mücadeleden başarıyla çıkacağımıza inanıyorum.  Bir vatandaşımızın canı bile bizim için çok kıymetli” İfadelerini kullandı.

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.10.2020
Güncelleme Tarihi : 1.10.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar