Mesleki Eğitim Genel Müdürü Numanoğlu ve Daire Başkanı Canbal İlimizi Ziyaret Etti

18.9.2020
160 kez Okunmuştur.

 

 

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal ilimizi ziyaret etti.

 

  Numanoğlu ve   Canbal Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve Milli Eğitim Müdür YardımcısıAbdullah Gürbüz eşliğinde Milli Eğitim Müdürlüğü  bünyesinde faaliyet gösteren kuyum ve taş atölyesini gezerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ile Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal, Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi`ni ziyaret ederek AR-GE ve proje laboratuvarlarında da incelemelerde bulundu.

 

Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı  Mehmet Salih Canbal Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi`nde kurulan Eğitim Tokat TV stüdyosunu da gezdi.   Numanoğlu ve   Canbal uzaktan eğitim faaliyetlerinin yürütüldüğü stüdyoda görevli öğretmenlerimizden ve Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali`den bilgiler aldı.

 

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu ve Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Mehmet Salih Canbal, Gaziosmanpaşa Üniversitesi 15 Temmuz Kongre Salonunda Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin idarecileriyle bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali`nin açılış konuşmasını yaptığı toplantıda,  Numanoğlu okul müdürlerinin sorularını yanıtladı.

 

 Genel Müdürü Numanoğlu ve  Daire Başkanı Canbal, son olarak Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi`ni ziyaret etti. TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin,  Numanoğlu ve  Canbal`a kampüs ile ilgili bilgiler verdi. GOP MTAL`de yapılan incelemelerin ardından okul ziyaretleri sona erdi.

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 18.09.2020
Güncelleme Tarihi : 18.09.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar