MHP Tokat Merkez İlçede Kongre Zamanı

11.8.2020
92 kez Okunmuştur.

 

MHP Tokat Merkez İlçe Kongresi 23 Haziran Pazar günü saat 10.00’da Selvi Düğün Salonunda yapılacak.

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel yaptığı yazılı açıklamada, “Dünyada ve ülkemizde malum olan Covid 19 salgını nedeni ile bilim kurulunun görüşleri ve genel merkezimizin talimatları doğrultusunda, kongremiz sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılacaktır. Covid-19 tedbirlerinden dolayı sadece hazirun listemizde olan merkez ilçe delegelerimizin katılımıyla gerçekleşecektir. Kongremiz seyircisiz yapılacaktır ve sadece merkez ilçe delegeleri katılım sağlayacaktır” dedi.

Kongreyi “istiklal için birlik, istikbal için dirlik” düsturu ile gerçekleştireceklerini ifade eden Murat Yücel, “Zbir dönemde kongremizi yapıyoruz. Fakat kazanan Türkiye olacak, Tokat olacak. Çünkü ömrünü bu ülkeye adayan ülkücülerimiz, hiçbir zaman sorumluluktan kaçmamışlardır. Çalışmalarımız esnasında dualarını ve desteklerini esirgemeyen bütün ülküdaşlarıma ve Partililerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Murat Yücel açıklamasını, “Tokat merkez ilçe kongremizin vatanımıza, milletimize ve Türk’ün şanlı bayrağına selam durmanın hayalini kuran tüm coğrafyalara hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle kurucu genel başkanımız Başbuğ Alparslan Türkeş’i, Ülkücü Şehitlerimizi ve teşkilatlarımızda görev alıp da aramızda olmayanları da rahmetle anıyorum” ifadeleri ile tamamladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.08.2020
Güncelleme Tarihi : 11.08.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar