Bedensel Engelli Vatandaşımıza Akülü Tekerlekli Sandalye Hediye Edildi

26.7.2020
153 kez Okunmuştur.

 

 

Vali  Dr. Ozan Balcı önderliğinde başlatılan ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Sosyal Destek Hızır Tokat projesi kapsamında Niksar İlçemizde ikamet eden bedensel engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

 

Niksar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde ASDEP görevlisi olarak çalışan ve Sosyal Destek Hızır Tokat projesinde görevli Şefkat Elçileri , Niksar ilçemize bağlı Tamlar Köyü`nde ikamet eden doğuştan bedensel engelli vatandaş  Osman Acar’a yaptıkları ziyarette vatandaşın akülü tekerlekli sandalye talebi alınmış ve komisyonda değerlendirilmiştir. Yapılan değerlendirmelerde engelli vatandaşımıza akülü tekerlekli sandalye verilmesi kararı alınmıştır.

 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir`in desteği ile bedensel engelli vatandaşımız Osman ACAR önce Turhal Devlet Hastanesi`ne götürülerek Akülü Engelli Aracı kullanabilir raporu alınmış, daha sonrasında ise valiliğimiz tarafından hediye edilen tekerlekli sandalye Niksar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü İlhami Öztürk tarafından teslim edildi

 

Engelli Osman Acar kendisine gösterilen bu ilgiden çok mutlu olduğunu ve bu hususta emeği geçen başta Vali . Dr. Ozan Balcı, Niksar Kaymakamı  . İlhami Doğan ve İl Müdürü Mahmut Özdemir olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 26.07.2020
Güncelleme Tarihi : 26.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar