Veteriner Hekim ve Mühendis Personellerinin Sözleşmeleri Törenle İmzalandı

23.7.2020
181 kez Okunmuştur.

 

Tarım ve Orman Bakanlığınca; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında açıktan atama ile Tokat Tarım ve Orman İl Müdürlüğü emrine atanan Veteriner Hekim ve Mühendis personellerin sözleşmeleri törenle imzalandı.

İl Müdürlüğü toplantı salonunda Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen sözleşme imza törenine; İl Müdürü Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Ümit OK ve Halil İbrahim Sever, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Ersin Polat ile Merkez ve İlçelerde görev yapacak sözleşmeli personeller katıldı.

İl Müdürü Orhan Şahin imza töreninde yaptığı konuşmada; İlimize atanan 15 sözleşmeli personel olarak göreve başlayacaksınız. Bizler Tarım ve Orman  Bakanlığı ailesi olarak büyük bir aileyiz. İlimiz tarım potansiyeli yüksek  önemli bir il sizlerle İlimiz ve dolayısıyla ülkemiz tarımına çok şeyler katacağımızı düşünüyorum. Ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak, çiftçilerimize daha iyi hizmet anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarda bundan sonra sizlerin katkı ve desteğiyle  hizmetlerimize devam edeeceğiz . Bakanlığımız tarafından uygulanan  ve uygulanacak projelerde İlimizin  gelişmesi ve zenginleşmesinde sizlerin de önemli katkılarınız olacağını   temenni ediyorum  Çok çalışarak üretimi daha da artırmak mecburiyetindeyiz. İşinizi sevin keyif alarak yapın, kendinizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalışın sizlere güveniyve hep birlikte çok güzel şeyler yapacağımıza gönülden inanıyorum. Tüm çalışmalarınızda evvela Devletimizi, Bakanlığımızı, temsil ettiğinizi asla unutmamanızı ve görev ve davranışlarınızla örnek olmaya çalışmanızı,  yapılan sözleşmenin Ülkemiz ve İlimiz tarımına ve hepimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum  dedi.

Yeni sözleşmelere; İl Müdürü ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla tören sona erdi

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 23.07.2020
Güncelleme Tarihi : 23.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar