Tokat’ın En Geniş Mutfağı “Lezzet Noktam” 13 Temmuz’da Açılıy

2.7.2020
500 kez Okunmuştur.

Tokat merkezde dijital reklamcılık hizmeti sunan Yapar Zeka Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Limited Şirketi tarafından ‘ Tokat’ın en geniş mutfağı ‘ sloganıyla yola çıkan lezzetnoktam.com;  Tokat’ta paket servis yapan seçkin gıda firmalarının tek bir noktada toplanmasına aracılık etmeyi planlıyor.

İnternet üzerinden bilgisayar veya telefon yardımı ile yiyecek, içecek, kuruyemiş ve manav siparişinin verilebileceği online platformda;  yemek severlertalama 15-45 dakika içerisinde istedikleri lezzetlere, damak tatlarına ulaşabilecekler ve ister kapıda nakit/kredi kartı ister online ödeme kanalıyla ödemelerini güvenle yapabilecekler.

Ön kayıt almaya başlayan lezzetnoktam.com 13 Temmuz’a kadar yapılacak üye kayıtlarında üyelerine ilk siparişlerinde geçerli  10 indirim avantajını sunmaya başladı bile…

Ahilik geleneğinin en önemli ilkelerinden; “Birlikten güç doğar” ve “Yerel Güç, Yerel Kalkınma” sözlerini düstur edinen lezzetnoktam.com marka sahibi Yapar Zeka Bilişim ve Reklamcılık Hizmetleri Ltd. Şti., sisteme kayıt olan firma sahiplerine de ücretsiz ürün fotoğraf desteği, menü oluşturma konularında profesyonel hizmet  vereceğini ve firmalar üzerindeki  bu yoğun iş yükünü alarak sadece paket servis ve ürün kalitesine odaklanmalarına yardımcı olacaklarını önemle vurguluyorlar. Bütün Tokatlıların kazanmasını amaç edinen Lezzetnoktam.com 13 Temmuz’da açılarak, hizmet vermeye başlayacak.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.07.2020
Güncelleme Tarihi : 2.07.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar