Bakan Karaismailoğlu Valilik, Belediye ve PTT`yi Ziyaret Etti

28.6.2020
108 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu`nu Tokat  temasları kapsamında Valilik ziyaretinde bulundu.

 

Ziyaretinde Valilik Şeref Defterini imzalayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tokat’ta devam eden kamu yatırımları ile ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’dan bilgi aldı.

 

Bakan Adil Karaismailoğlu’na şehre dair bilgiler veren Vali Dr. Ozan Balcı, Osmanlı ve Selçuklu’nun çok sayıda eser bıraktığı tarihi bir kent olan Tokat’ın tarihsel, kültürel ve doğal potansiyelinin çok yüksek olduğunu söyledi. Tokat’ın kalkınması ve gelişmesi, Tokatlı vatandaşların huzuru ve refahı için eğitim, tarım, spor, kültür-turizm gibi çeşitli alanlarda projeler yürütüldüğünü kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat`ın imarı ve ihyası için hep birlikte çalışıyoruz. dedi.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

 

Bakan Karaismailoğlu Belediyeyi Ziyaret Etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Yusuf Beyazıt beraberinde Belediye Başkanlığını ziyaret etti. 

 

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu makamında ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, “Hızla büyüyen Tokat, önemli yatırımlarımıza ev sahipliği yapıyor. İnşallah daha nice projelerle, şehrimizi çok daha iyi noktalara birlikte ulaştıracağız.” dedi.

 

Bakan Karaismaioğlu`ndan PTT Çalışanlarına Ziyaret

Daha sonra Tokat PTT Şubesi`nde çalışan personeli ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu,  “Tokat PTT Şubesi`nde çalışanlarımız büyük bir özveri göstermeleri yanında, sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun hizmetleriyle örnek teşkil ediyorlar. Kendilerini tebrik ediyorum.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 28.06.2020
Güncelleme Tarihi : 28.06.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar