TOGÜ ve İŞKUR arasında Protokol İmzalandı

25.6.2020
117 kez Okunmuştur.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi ile Tokat İŞKUR Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

TOGÜ’de gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Tokat İŞKUR Müdürü Bekir Fındık, TOGÜ Kariyer Uygulama ve Geliştirme Merkezi Müdürü Doç. Dr. Doğan Bozdoğan ve İş Kulübü Liderleri katıldı.

İmza töreni öncesinde TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, “Daha önce İŞKUR müdürlüğümüzletaklaşa çalışmalar yürüttük. Üniversitemizde açtığımız İŞKUR Bürosu ile mezun olacak öğrencilerimize yönelik çalışmalar yaptık ve gelecekleri açısından en doğru şekilde yönlendirilmelerini sağlamaya çalıştık. Bu sene de İŞKUR Müdürlüğümüzle kendi bünyelerinde açmış oldukları İş Kulübü ile alakalı protokol imzalıyoruz. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Tokat İŞKUR Müdürü Bekir Fındık ise yaptığı konuşmada, “Üniversitemizle yaptığımız bu protokolle mezun olan öğrencilerimizin geleceklerini garanti altına almak, onları doğru alanlara yönlendirmek, okulları bittiğinde işsizlik sorunlarını minimuma indirmek istiyoruz. Siz, Üniversite öğrencilerimizi yetiştiriybizler de doğru yönlendirme yapmayı hedefliyoruz. Türkiye genelinde yeni faaliyete geçen İş Kulübümüz de bizlere bu konuda yardım ve destek oluyor. Ülkemizde 20 şehirde kurulu olan İş Kulübümüz gençlerimizin geleceğini garanti altına alma yönünde çok fazla çalışma yapmaktadır. Bizler İŞKUR olarak çalışmalarımıza profesyonelce yaklaşmayı hedef ediniyoruz” dedi.

Konuşmalar sonrasında imzalar atıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 25.06.2020
Güncelleme Tarihi : 25.06.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar