Başkan Eroğlu’ndan  “Bir Bilenle Bilge Nesil “ Projesine Tam Destek

31.5.2020
298 kez Okunmuştur.

 

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No lu Şubenin üç yıldır ilimizde uyguladığı “Bir Bilenle Bilge Nesil “ Projesinin  Tokat merkezdeki bilge koordinatör öğretmen ve lise okul müdürleri  video konferansta bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan,  “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesinde yer alan koordinatör öğretmenler ve okul müdürlerimizle telekonferans üzerinden gerçekleştirdiğimiz  programa katılan Belediye Başkanı  Av. Eyüp Eroğlu’nun davetimize icabet ederek tüm öğretmenlerimize ve okul müdürlerimize sürpriz yaptı” dedi.

 Projenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Yönetimine teşekkür eden  Tokat Belediye Başkanı Av.Eyüp Eroğlu “Bir Bilenle Bilge Nesil projesinin okuma kritikleri davetine her zaman zevkle katıldığını, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. “

 

“ Öğrencilerimizin duyarlılıkla bu işin çözümü olmaları, okuyolmaları, en iyi manayı çıkartabiliyolmaları çok güzel.  İyi ki ben de böyle anlamlı bir projenin içindeyim. Yürüttüğümüz vetak olduğumuz projelerden en iyi yürütülen ilk beş projeden biri olarak görüyorum “ dedi.

 

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu “ Projenin sonuçlandırılma aşamasında da üzerimize düşen her şeyi yapacağız, bu üçüncü yılımız olacak. İlk iki yıl projeyi çok başarılı yürüttük. Her sene final programlarını bütün okuma gruplarının katıldığı coşkulu bir şekilde kutluyorduk ancak bu yıl pandemi nedeniyle Final yapılamasa da tüm öğrencilerimizden dereceye girenlere ödül ve tüm öğretmen ve öğrencilerimizin hediyesi Biz den” dedi. “Yarından tezi yok, Eğitim Bir-Sen Şube Yönetimi ve ekiplerimizle birlikte  projede yer alan öğrencilerin hediyelerini evlerine kadar ulaştırmanın planı yapıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Eğitim  Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı  Şaban Ceylan da yaptığı konuşmasında  “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesinin, il genelinde 2000 öğrenci ve 200 gönüllü öğretmen katılımıyla tümtaöğretim okullarımızda planlı bir şekilde, heyecanla, hevesle devam ettiğini “ ifade etti.

Ceylan, “ Bir Bilenle Bilge Nesil projesinin başladığı ilk günden bu güne, öğrencilerimizden ve öğretmenlerimizden desteğini esirgemeyerek, zaman zaman kitap okuma kritiklerine de katılarak   her daim desteğini hissettiren Belediye Başkanımız Av. Eyüp  Eroğlu’na  projeye vermiş olduğu maddi-manevi katkılardan dolayı Eğitim Bir-Sen camiamız adına şükranlarımızı sunarız” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 31.05.2020
Güncelleme Tarihi : 31.05.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar