Esnafın siftahı Saadetli gençlerden

21.5.2020
87 kez Okunmuştur.

 

Saadet Partisi Tokat İl Gençlik Kolları pandemi sebebiyle zgünler geçiren esnafların yanında olduğunu göstermek için siftah çalışmamızı gerçekleştirdi.

 

Saadet Partisi Tokat İl Gençlik Kolları tarafından gece ilde hizmet veren esnafın kapısına siftah parası olarak 1 lira ve mektup bırakıldı.

 

İl Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Adıgüzel, Siftahın önemine değindiği mektupta; “Siftah, bizden, bereketi Allah’tan. Tokat’ımızın değerli esnafı; Yeri geldi dükkanınıza uğrayan bir düşküne yardım ettiniz. Zaman oldu, bir garibanı doyurarak dini ve sosyal sorumluluğunuzu yerine getirdiniz. Kimi zaman zdurumda olan esnaf arkadaşlarımızın alım satım işlerine katkıda bulundunuz. Kimi zaman onlarda size yardımcı oldu. Birbirinizin sevincinetak olurken bazen de birlikte üzüldünüz. Gün geldi bereketli kazançlar elde ettiniz. Gün geldi siftahsız kepenk indirdiniz.  Siftah güne başlangıçtır. İstedik ki sürekli birbiri ile dayanışma içinde olan esnafımızın bugünkü siftahı bizden olsun. Hayırlı sabahlar, gününüz mübarek olsun. Allah helal ve bereketli kazançlar nasip etsin” ifadeleri yer aldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.05.2020
Güncelleme Tarihi : 21.05.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar