BAŞKAN EROĞLU’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAKLAVA İKRAMI

26.3.2020
72 kez Okunmuştur.

Dünya zorlu bir süreç geçiriyor. Koronavirüs bütün dünyayı kasıp kavuruyor. Tüm ülkelerde; sosyal hayat, ticaret, turizm durma noktasına geldi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de herkes olabildiğince sosyal mesafeyi korumak için evlere kapanırken; virüs belâsına karşı sağlık çalışanları tüm birimleriyle sahada çalışıyor.

Tüm Türkiye‘de hastanelerde her türlü tedbir alınmış durumda. Virüs meselesinde riski en fazla gösteren sağlık çalışanlarının yanında olmak milli bir görev olarak görülmeli.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu bu konuda sağlık çalışanlarına günü desteklerini iletmek ve moral vermek amacıyla baklava ikramında bulundu. Belediye ekiplerince Tokat Devlet Hastanesi ve Gaziosmanpaşa Üniversite Hastanelerinin yöneticilerine tepsiler içerisinde baklavalar teslim edildi.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada:” Bugün ailelerinden sevdiklerinden uzaklaşmış ülkemizi virüs belasından kurtulması için mücadele eden sağlık çalışanlarına gönülden isteklerimizi sunuyorum. Onlar için ne yapsak azdır. Allah her daim yardımcıları olsun. Tokat belediyesi olarak yapabilecek ne varsa tüm ekiplerimizce sahada çalışma halindeyiz. Temizlik, dezenfekte, vefa faaliyetlerimizle milletimizin hizmetindeyiz. Tabii tüm kurumlar milletimize hizmet için görev icra ediyor. Tek tek saymıyorum herkesten Allah razı olsun. Ama bir grup var ki onlar virüs belâsına en önde mücadele etmekteler. İşte biz de bir nebze çorbada tuzumuz olsun, gönül olarak sağlık çalışanlarımız yanında olduğumuzu hissettirmek için böyle bir ikram yapmak istedik.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 26.03.2020
Güncelleme Tarihi : 26.03.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar