VEFA SOSYAL DESTEK ÇALIŞMASI BAŞLADI

24.3.2020
265 kez Okunmuştur.

Ülke genelinde meydana gelen Korona Virüs salgını dolayısı ile 65 yaş ve üzeri insanların evlerden çıkmamaları için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Niksar Kaymakamlığı tarafından oluşturulan oluşturulan VEFA SOSYAL DESTEK ÇALIŞMASI hizmet vermeye başladı.

Niksar Emniyet Müdürlüğü, Niksar Belediyesi ve Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri tarafından oluşturulan çalışma grubu hizmete başladı.

 

17 araç ile 34 kişiden oluşan çalışma grubu Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’ın imzalı oluru ile yardıma muhtaç ve 155 Polis ve 156 Jandarma ihbar hattına gelen her telefona yetkililer cevap verecek evlerinde oturan yaşlı ve kimsesiz insanlara istedikleri yardımlar kısa zamanda kendilerine ulaşması sağlanacaktır.

 

Çalışma gurubu sabah saat 09 dan akşam saat 16 ya kadar hizmet verecek, 65 yaş ve üzeri insanlar evlerinden çıkmayıp yaşanan sıkıntıların kısa zamanda giderilmesine katkı sağlamış olacaklar.

 

Vefa Sosyal Destek çalışmasında görevli insanlar yardım talebinde bulunduklarında kendileri ile irtibata girilecek, satın almak istedikleri ürünler kendilerinin istekleri doğrultusunda hangi marketten almak istediklerini, nasıl alış veriş yapmak istediklerini yetkililere bildirdikten sonra hizmet verilecektir.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.03.2020
Güncelleme Tarihi : 24.03.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar