BEP Genel Başkanı Alpay’dan ‘Evde Kalalım’ Mesajı

24.3.2020
1022 kez Okunmuştur.

Barış ve Eşitlik Partisi (BEP) Genel Başkanı Hüseyin Alpay, Çin’in Wuhan kentindetaya çıktıktan sonra hızla dünyaya yayılan korona virüs salgınına karşı yurttaşlara “Evlerde kalalım” çağrısında bulundu.

 

BEP Genel Başkanı Hüseyin Alpay yaptığı yazılı açıklamada, Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüse karşı alınan tedbirlere uyulması gerektiğine işaret ederek, “Koronavirüs tedbirlerine uymak, bu denli hassas bir konuda birlikte hareket etmek ve yurttaşlarımızı bilinçlendirmek için Sağlık Bakanlığı tarafından alınan önlemlere hepimizin harfiyen uyması gerekmektedir. El birliği ile bu süreci atlatacağız. Yeter ki bir süreçte evlerden çıkmayalım, virüsün kontrol altına alınması için alınan tedbirlere katkı sunalım.” dedi.

 

Yurttaşlarımızın sağlığını korumanın bütün siyasetçilerin öncelikli görevi olduğunu belirten Barış ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Hüseyin Alpay, “Koronavirüse karşı hep birlikte mücadele ederek, vatandaşlarımızı en iyi şekilde bilinçlendirerek ülkemizi koruyacağımıza yürekten inanıyorum. Ben bir kez daha yurttaşlarımıza ‘evde kalalım’ çağrısında bulunuyorum. Kurallara hep birlikte uyalım, evde kalalım ve mücadeleye katkı sunalım.” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.03.2020
Güncelleme Tarihi : 24.03.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar