Haberleşme sektöründe PTT A.Ş. ve kurum kariyer olanakları

6.3.2020
642 kez Okunmuştur.

Almus Meslek Yüksekokulu Posta Hizmetleri programı öğrencilerine yönelik olarak Haberleşme Sektöründe PTT A.Ş. ve Kurum Kariyer Olanakları konulu bir kariyer söyleşisi düzenlendi. Kariyer Merkezi konferans salonunda düzenlenen söyleşiye PTT A.Ş. Tokat Başmüdürü Muhterem Demir, İşletme Müdürü Arzu Avcı, İdari Malı işler Müdürü Mustafa Özübek, Almus Meslek Yüksekokulu Posta Hizmetleri Programı öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.

Söyleşide Demir ilk olarak PTT A.Ş.`nin tanıtımını yaparak kurumun vermiş olduğu hizmetler konusunda öğrencileri bilgilendirdi. Daha sonra öğrencilerden gelen sorular çerçevesinde kurumdaki personel yapısı ve kariyer olanaklarını aktaran Demir, müdürlükleri bünyesinde öğrencileri her zaman ağırlamaya hazır olduklarını belirtti.

Program sonunda TOGÜ KARMER Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Aslı Yerlikaya tarafından PTT A.Ş. Tokat Başmüdürü Muhterem Demir`e teşekkür belgesi ve günün hatıra afişi takdim edildi. Katılımlarından ve katkılarından dolayı Tokat PTT Baş Müdürü Muhterem Demir`e, İşletme Müdürü Arzu Avcı`ya, İdari ve Mali İşler Müdürü Mustafa Özübek`e veganizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Almus Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Fatih Polat`a, teşekkür edildi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.03.2020
Güncelleme Tarihi : 6.03.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar