Vergi Dairesi Müdürlüğünden Niksar Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret

28.2.2020
201 kez Okunmuştur.

Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması ve toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi için 24 Şubat 2020 2019 tarihinde başlayan 31. Vergi haftası Niksar’da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu etkinlikler çerçevesinde Niksar Vergi Dairesi Müdürü Mahmut Zengin  ve Vergi Dairesi Personelleri ile birlikte Nikasr Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

Niksar Vergi Dairesi Müdürü Mahmut Zengin Vergi Haftası Kutlamaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Amacımız toplumun tüm kesimlerine vergiyi sevdirmek, sağlıklı bir vergi bilinci oluşturmak ve vergi alışkanlığını kazandırmaktır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Mahmut Bülent Aybak Vergi Haftası nedeni ile ziyaret gerçekleştirdikleri için Müdür Zengin` e  teşekkür ederek, memnuniyetini dile getirdi. Başkan Aybak verginin ekonomik büyümeyi gerçekleştiren istihdamı ve sanayileşmeyi teşvik eden önemli bir mekanizma olduğunun altını çizdi. Aybak, şöyle devam etti; “Ülkemizin, milletimizin refahının artırılması, kayıt dışı ekonominin kayıt altına alınması ve verginin tabana yayılması ile mümkün olacaktır. Toplumu oluşturan tüm bireyler, kamu ve sivil toplum kuruluşlarıyla hep birlikte devletimizi kalkındırmak için çalışmalıyız Bu devlet hepimizin, devletimizi el birliği ile kalkındırmalıyız. Bu vesile ile Vergi Dairesi çalışanlarının 31.Vergi Haftasını içtenlikle kutluyor, İlçemizdeki vergi mükellefi vatandaşlarımıza bol kazançlar diliyorum.”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 28.02.2020
Güncelleme Tarihi : 28.02.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar