Tarım Tokat ve Orman Tokat Projeleri Değerlendirildi

28.2.2020
179 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı, başkanlığında düzenlenen toplantıda Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında yürütülen çalışmalar görüşüldü.

 Vali Dr. Ozan Balcı, toplantı öncesi Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında dikimi yapılan ve yetiştirilen meyve fidanları üretim alanlarını gezerek, incelemelerde bulundu.

İnceleme ziyaretlerinin ardından Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya başkanlık eden Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım Tokat ve Orman Tokat kapsamında Tokatlı çiftçilerimizin ve köylümüzün zenginleşmesi için yürütülen projeleri ayrıntısıyla görüşüp, yol haritalarının çizildiğini ifade etti.  Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat’ın ve Tokatlı hemşehrilerimizin huzurunu ve refahını artırmak amacıyla hep birlikte aşkla şevkle çalışıyor, değer üretiyoruz.” dedi.

Toplantıda ele alınan Tarım Tokat Projeleri şöyle:

Küçükbaş hayvancılık, Büyükbaş Hayvancılık, Arıcılık,  Kanatlı Yetiştiricilik, Gelir Getirici ve Özel Ağaçlandırma, Kaba Yem Bitkileri Üretiminin Arttırılması, Mera Islahı Projeleri, Narince Üzüm yetiştirme, Bağcılık,  Sera, Cevizcilik, Meyvecilik,  Fidancılık, Sulama,  Arazi Toplulaştırılması, Kadın Kooperatifleri, Tarımsal Kırsal Kalkınma Projeleri

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 28.02.2020
Güncelleme Tarihi : 28.02.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar