Özdemir, Turhal’da hizmet veren kuruluşları ziyaret etti

20.2.2020
273 kez Okunmuştur.

 

 

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl Müdür Yardımcısı Güngör Yüce ile birlikte Turhal’da hizmet veren kuruluşlarımızı ziyaret etti.

 

İl Müdürü Mahmut Özdemir öncelikle Turhal Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.

 

Engelli vatandaşlarımızın hayatlarına devam ettikleri evlerde ziyaret eden Özdemir ve Yüce, Kuruluş Müdürü Adem Keskin’den hizmet alan vatandaşların hakkında bilgiler aldı. Yapılan görüşmelerin devamında Özdemir, kuruluşumuzda engellilerimizin yaşadıkları evlerde meydana gelen taban çökmeleri ile ilgili ödeneğin geldiğini en kısa sürede bu işlemlerin yapılmasını istedi.

 

Engelli vatandaşlarımız ile sohbet eden İl Müdürü Mahmut Özdemir, bir istekleri olduğunda Kuruluş Müdürü Adem Keskin aracılığı ile İl Müdürlüğüne ulaşabileceklerini hatırlattı ve kendilerine sağlıklı, huzurlu günler diledi.

 

İl Müdürü  Mahmut Özdemir ve İl Müdür Yardımcısı Güngör Yüce, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ziyaretinin ardından Turhal Cumhuriyet Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde çocuklarımız ile biraraya geldi.

 

Öncelikle kuruluş idarecilerinden, kuruluşun iş ve işlemleri hakkında bilgi alan Özdemir, çocuklarımızın hayatlarını devam ettirdikleri evlerde çocuklarımızla zaman geçirdi.

 

Bakım personellerinden çocuklarımızın kuruluş yaşantıları hakkında bilgiler alan Özdemir, grup sorumluları ve sosyal servis personellerinin  Koruyucu Aile ve Evlat edinme birimleri ile görüşme sağlayarak çocuklarımızın aile yanında yaşantılarını sürdürmeleri üzere mesleki çalışmaların yapılmasını istedi. 

 

İl Müdürü  Mahmut Özdemir, yapmış olduğu ziyaretlerin ardından Turhal İlçemizde hizmet vermesi için yapımı tamamlanan ve tefrişat işlemleri devam eden Çocuk Destek Merkezi Binasını gezdi. Yapılan çalışmaların en kısa zamanda tamamlanmasını isteyen Özdemir, Turhal Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne geçti.

 

Personellerimizi odalarında ziyaret eden Özdemir, her birine kolaylıklar dileyerek yapmış oldukları işler hakkında bilgi aldı.

 

Son olarak İl Müdürü  Mahmut Özdemir, Kuruluş Müdürü Naci Özdoğan’dan kuruluş iş ve işlemleri hakkında brifing aldı.

 

İl Müdürü  Mahmut Özdemir ve İl Müdür Yardımcısı Güngör Yüce, Kuruluş Müdürü Naci Özdoğan’a kolaylıklar dileyerek Turhal ziyaretini sonlandırdı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 20.02.2020
Güncelleme Tarihi : 20.02.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar