BAŞKAN EROĞLU, BELEDİYE PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ

14.2.2020
252 kez Okunmuştur.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediyede çalışan işçi personellerle sabah mesaiye birlikte başladı.

Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, personellere teşekkür ederek, 2020 yılında yapılacak çalışmalardan bahsetti.

Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Bir araya gelmenin ötesinde birlik ve beraber olmak aynı havayı teneffüs etmektir. Yazmacılar Hanında meydana gelen yangının söndürülmesinde, o bölgenin temizlenmesinde ve yapımındaada çalışacak olan bütün personellerimize teşekkür ediyorum.  Son günlerde yoğun kar yağışının devam etmesiyle özellikle buzlanmalara karşı gece gündüz çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. 2020 Yılı acı olayların üst üste geldiği bir yıl oldu. Milletimizin yardımları destekleri ile birçok olayın üstesinden geldik. Yaraların sarılması için milletimiz büyük bir fedakârlık gösterdi. Tokat’ta 12 tır malzeme yardımı gönderdik. Orada ne ihtiyaç var ise gönderildi ve Tokat Dar-un Nasır olarak gereğini yaptı. 2020 yılı inşallah en güzel şekliyle devam edecektir, belediye olarak da bizim için çok önemli bir yıl olacak ve projelerimiz için yansıması olacak. 42 Mahallemizde toplantılarımızı gerçekleştirerek, mahalle mahalle notlarımızı aldık, çalışma planımızı çıkarttık. Yine bu yıl içerisinde içme suyu Dartaj Barajımızın ve Gümenek Millet Bahçemizin ihalesi yapılacak.  Yeni Sanayi Sitemizin yapımıyla ilgili dün itibariyle Resmi Gazetede ilanı yayınlandı. Behzat Saat Kulesi Meydan yapımına ve yine Erenler bölgesinde Kentsel Dönüşüm çalışmalarına başlayacağız. Hizmet binalarımızla ilgili çalışmamızı başlattık. Yeni bir Belediye Hizmet binasının kazandırılmasıyla ilgili düşüncemizi hayata geçirmek istiyoruz.  İşçisine borcu olmayan belediyelerden biriyiz. İşçimizin alın teri kurumadan onlara gerekli ödemeleri yapmaya çalışıyoruz. Sizler varsanız bizler varız. Sizin sayenizde Tokat ilerliyor. Sizler asla yalnız değilsiniz, bizler her daim sizin yanınızdayız. Allah hepimizi kazalardan korusun” dedi.

Toplantıda ayrıca konuşma yapan Hak-İş Konfederasyonu Hizmet-İş Sendikası Tokat Şube Başkanı Resul Demir, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na böylesine güzel birganizasyon düzenledikleri için teşekkür etti.

Toplantıya Başkan Eroğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve işçi personeller katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.02.2020
Güncelleme Tarihi : 14.02.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar