Niksar TOKİ ULUCAN İlköğretim Okulu Voleybol turnuvasında bölge şampiyonu oldu.

13.2.2020
1717 kez Okunmuştur.

 

 

 

Niksar TOKİ ULUCAN İlköğretim Okulu Voleybol turnuvasında bölge şampiyonu oldu.

 

Orta Okullar arası Voleybol Turnuvası Erzincan da yapılan turnuvada 3 er maç üzerinde yapılan Voleybol turnuvasında bütün maçları kazanarak ULUCAN TOKİ Orta okulu  şampiyon oldu.

 

Geçtiğimiz hafta yapılan maçlarda Niksar TOKİ ULUCAN Orta Okulu Erzincan, Diyarbakır ve Malatya Orta okulları ile yaptığı maçları kazandı ve bölge şampiyonu, Mart ayında ülke şampiyonluğu maçları yapılacak.

 

Şampiyon takımla  turnuvaya katılan okul idarecileri Hasan Pur Yusuf Yiğit, Beden Eğitim Öğretmenleri ve  şampiyon takımı çalıştıran Mustafa Özyurt, Hakkı Hayati Lazaloğlu bölge şampiyonluğundan takımlarının yanında yer alarak takımlarının motivasyonları için destek verdiler.

 

Mart ayında yapılacak olan ülke şampiyonluğu için hangi ilde yapılacağı henüz belli olmadığı dile getirildi. Okul Müdürü Hasan Pur; “öğrencilerimizi ve Beden Eğitim öğretmenlerimizi kutluyorum, güzel bir takı çalışması yaptılar ve çalışmanın meyvesini bölge şampiyonu olarak almış olduk, öğretmen ve öğrencilerimizi tekrardan kutluyorum, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

NİKSAR TOKİ ULUCAN ORTA OKULU Mart ayında yapılacak olan ülke şampiyonlu için sıkı çalışma programı uygulanıyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.02.2020
Güncelleme Tarihi : 13.02.2020
SPOR
Yazarlar
En Son Yorumlar