Şehit Bilir için mevlit okutuldu

24.1.2020
316 kez Okunmuştur.

Suriye`nin Tel Abyad ilçesinde `Barış Pınarı Harekatı` bölgesinde PKK/YPG`li teröristlerin yol kontrolü sırasında bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan Piyade Teğmen Sinan Bilir (29) için mevlit okutuldu.

`Barış Pınarı Harekatı` ile terör unsurlarından temizlenen Şanlıurfa`nın Akçakale ilçesine komşu olan Suriye`nin Tel Abyad ilçesinde PKK/YPG`li teröristlerin yol kontrolü sırasında bombalı araçla gerçekleştirdiği saldırıda Piyade Teğmen Sinan Bilir şehit oldu. Nevriye- Bahattin Bilir çiftinin 4 çocuğundan Piyade Teğmen Sinan Bilir için memleketinde mevlit okutuldu. Cuma namazı sonrası Şehit Bilir için baba evinin önünde mevlit programı düzenlendi.

Mevlit programına katılan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, şehit Teğmen Sinan Bilir’in yakınlarına tekrardan taziyelerini ve okutulan Mevlid-i Şeriflerin kabul olması temennilerini iletti.

Şehit Bilir için okutulan mevlid-i şerif programına Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, akrabaları katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.01.2020
Güncelleme Tarihi : 24.01.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar