Vali Balcı’dan MÜSİAD Tokat Şubesine ziyaret

21.1.2020
412 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı derneğimizi ziyaret ederek Başkanı Fatih Aksoy ve Üyeler ile birlikte Tokat ` ın sorunları ve çözümleri hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Aksoy; Üyelerimiz İnşaat – Sağlık – Gıda – Enerji – Bilişim – Tarım – Tekstil – Makine Sanayii ve Hizmet Sektörlerinde iş yapmaktadırlar.

MÜSİAD’ da önceliğimiz üyeler arasındaki dayanışmayı, birlik beraberliği geliştirmek ve üyelerimizin sektörlerinde konumlarını güçlendirmektir. Bununla birlikte üyelerimiz için, uygun şartlarda iş yapabilecekleri çevrelerin,tamların oluşturulmasına, geliştirilmesine katkıda bulunurken, şehrimizin ve ülkemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak en önemli hedeflerimiz arasında olduğunu belirtmiştir.

Başkan Aksoy  konuşmasında  Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan’ ın çok önemsediği Kırsalı cazip hale getiren  “Kır Kent Projesi’ni” ve yine MÜSİAD Genel Merkezimizde oluşturulan  Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi’ nin çalışmalarına kısaca değinen 

Başkan Aksoy konuşmasını Firmaların şehirlere yatırım yaparken en başta dikkat ettikleri husus ulaşım ve lojistik  unsurudur. Çok şükür havaalanımız bitmek üzere, karayolu ve demiryolunda ki sorunları çözdüğümüz zaman ulaşımda da sorunlarımız kalkmış olacaktır böylece yatırımcıların şehrimize gelmesi daha kolaylaşacaktır” diyerek sonlandırdı.

 

Vali  Dr. Ozan Balcı konuşmasında “Sivil toplum kuruluşlarının çok önemli bir rolü olduğunu değinen Sayın Balcı Sizlerin yapacağı çalışmalar ve bizlerin yaptığı çalışmaların hepsi ilimiz için, sorunları biliyoruz ve birlikte çözücez”  diyerek sonlandırdı.

 

Ziyaret Başkan Aksoy’un Vali Beye hediye takdimi ve teşekkür konuşmaları ile son buldu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.01.2020
Güncelleme Tarihi : 21.01.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar