Saadet Tokat Teşkilatı eğitim toplantısı gerçekleştirdi

14.1.2020
137 kez Okunmuştur.

Saadet Partisi Tokat ve Sivas İl Teşkilatları, 2 gün sürentak teşkilat içi eğitim kampı gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Tokat ve Sivas Teşkilatları,ganize edilen eğitim programında bir araya geldi. İki gün süren ve yoğun bir programla yürütülen eğitim çalışması, Sivas Termal Otel’de yapıldı. Eğitim kampına ilçe başkanları, İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının yönetimleri ile teşkilat üyelerinden oluşan 250 kişi katıldı. Seminerde “Teşkilat Modelimiz”, “Tanıtım ve Medya”, “Niçin Milli Görüş”, “Sosyal Yapının Güçlendirilmesi” ve  “Siyasetimizin Temel Esasları” konulu dersler yapıldı.

 

            Eğitim toplantısına, Genel Başkan Yardımcıları Fatih Aydın, Mahmut Arıkan, Tanıtma Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, GİK üyesi İbrahim Veli ve DİN-BİR-DER Başkanı Muhittin Yıldırım katıldı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da canlı telefon bağlantısı ile teşkilat mensuplarına hitap etti.

 

            Toplantının açılış konuşmasını yapan Tokat İl Başkanı Bilal Metehan Aydın, “Değerli dava kardeşlerim, Kardeş kelimesi birçok konuda samimiyet ve birliktelik anlamında kullanılır. Bizlerde bugün burada bu kardeşlik bağımızı kuvvetlendirmek, özellikle ülkemiz başta olmak üzere, tüm dünya da özellikle İslâm coğrafyasında akan gözyaşının feryadın bir an evvel durdurulabilmesi için neler yapmamız gerektiğini istişare etmek için biraya geldik. 2 günlük eğitimimizin sonunda buradan ayrılırken, ülkemizin her köşesine huzur, refah ve saadet getirebilmek için içimizde duyduğumuz özlemi ve heyecanı artırmak ve sevdamızı tüm insanlara taşıyabilme aşkı ile ayrılacağız. Rabbim toplantımızın hayırlara vesile olmasını nasip etsin.” dedi

 

GENEL BAŞKAN TEMEL KARAMOLLAOĞLU TELEFONLA BAĞLANDI

            Toplantıya telefon ile canlı bağlanan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise “Bu toplantıya katılan genel başkan yardımcılarımız başta olmak üzere tüm Tokat ve Sivas teşkilatlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Bizim vatandaşlarımıza aktaracağımız ülke problemlerine çözüm  olarak neleri görüyoruz gibi konularda donanım kazanmamız lazım. Bundan dolayı eğitim toplantılarımız bizim en önemli toplantılarımızdan bir tanesidir. Bu sizleri daha donanımlı kılacaktır. Verilen bilgiler ışığında daha ciddi çalışma içerisine girmemiz icap eder. Seçimlere şimdiden hazırlanmalı ve Halkın teveccühünü kazanmamız için de onlara biz el uzatacağız. Birbirimiz ile kenetlenmeye kucaklaşmaya mecburuz. Her geçen gün sıkıntı artıyor, problemlerimiz büyüyor. Düne nazaran zamanımız çok daha kısıtlı. Bunları çözecek olan sizlersiniz. Onun için bizler çok çalışmak mecburiyetindeyiz. Bütün insanlarımıza ulaşmak mecburiyetindeyiz. Bu çalışmaları yaparken fedakârlıkta bulunmak mecburiyetindeyiz. Kardeşliği hakiki manada  ihdas etmek durumundayız. Gererek, hakaret ederek ve aşağılayarak değil. Onun için siyaset yapma anlayışımız bugünkü iktidardan farklı. İktidar fikirlerini net bir şekildetaya koyamadığı için kamplaştırarak, seçime gitmek istiyor. Bizim herkesi kucaklamamız isabetli bir tavır. Biz kararlıyız, herkese elimizi uzatacağız. Hepinizi tekrar tebrik ediyorum. Çalışmalarınız da başarılar diliyorum.” dedi.

 

Program sonunda katılımcılara;

Eğitim; Milli görüş kadrolarının Şuurlanma, Çelikleşme ve üretim görevleri bakımından gerekli bir süreçtir.

Bu maksatla Sivas`ta yapılan teşkilat eğitimine katılımınızdan dolayı tebrik eder zatınıza Hidayet, Feraset, Dirayet ve büyük bir azimle eda edilecek ıslah çalışmalarında en büyük zaferleri, mükafatları iki cihan saadetine Cenab-ı Allah`tan niyaz ederim. Yazılı olan genel başkan imzalı sertifikaları verildi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.01.2020
Güncelleme Tarihi : 14.01.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar