Gazetecilerden Vali Dr. Ozan Balcı’ya Ziyaret

7.1.2020
420 kez Okunmuştur.

Vali Dr  Ozan Balcı, Tokat’ta yayın yapan yerel gazete sahiplerini makamında kabul etti.

Hürsöz ve Sesimiz Gazetesi sahibi İlhan Uluözlü,  Tokat Gazeteciler, Televizyoncular ve Radyocular Derneği Başkanı İhsan Uluözlü, Güneş Medya sahibi Mehmet Aktürk, Tokat Haber Gazetesi Sahibi  Kemal Özdilek, Tokat Gazetesi sahibi Fatih Kılıç, Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.

 Ziyarette 2020 yılında Tokat için yapılabilecek çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunularak değerlendirmeler yapıldı.

Vali Balcı, yerel medya temsilcilerine Tokat’ta hayata geçirdiği projelerden bahsetti. Sporda, eğitimde, tarımda ve turizmde yapılan projeleri gazete sahiplerine anlatan Vali Balcı, projeler hakkında gazetecilerle fikir alış verişinde bulundu. Vali Balcı, Tokat’ın kalkınmasında önemli rol oynayan projeleri anlatırken, 2023 çarkını da anlatmayı ihmal etmedi. Hayata geçirilen projelerin yakinen takip edilmesini sağlayan 2023 çarkı, gazeteciler tarafından beğeni topladı.

Vali Dr. Ozan Balcı, Yerel basının vatandaşa ulaşmada önemli bir köprü olduğunu belirterek, Tokat’ın tanıtımında ve gelişiminde vermiş oldukları emekler nedeniyle konuklarına teşekkür etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 7.01.2020
Güncelleme Tarihi : 7.01.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar