SpTokat Projeleri Değerlendirildi

6.1.2020
751 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı, Gençlik ve Spİl Müdürlüğü’nde SpTokat ekibi ile bir araya gelerek, proje kapsamında yürütülen faaliyetlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Tokat Valiliği  koordinasyonunda Gençlik ve Spİl Müdürlüğü tarafından yürütülen SpTokat kapsamında çok güzel faaliyetler sürdürüldüğünü ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, voleyboldan basketbola, güreşten yaz spokullarına kadar gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgi aldı.

Okul SpKulüpleri Kurulacak

Okul spkulüplerinin yaygınlaştırılacağını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, ilk,taokul ve liselerde her okulda farklı spkulüpleri kurulacağını kaydetti. Vali Dr. Ozan Balcı, okul kulüplerinin önümüzdeki yıl daha düzenli, etkin ve verimli hale geleceğini belirterek, yaz aylarında da mahalle takımları kurulduğunu söyledi.

 

“Engelli Çocuklarla Özel İlgileniyoruz”

SpTokat kapsamında yapılan etkinliklere sevgi evlerinde kalan çocukların ve engelli çocukların katılım sağlaması için özel ilgilenildiğine dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı,  engellilere yönelik Tokat’ta gol bol, yüzme, masa tenisi, basketbol, jimnastik gibi sportif çalışmalar yapılmasını önemsediğini söyledi.

 

1000 Güreşçi Yetiştiriyoruz

Güreş Tokat kapsamında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, “Güreşe özel önem veriyoruz. Çalışmalarımız kapsamında 1000 güreşçi yetiştiriyoruz.” dedi.

 

4 DENEYAP Atölyesi Kurulacak

DENEYAP Atölyeleri ile ilgili çalışmalarında değerlendirildiği toplantıda Gençlik Merkezlerinin bulunduğu yerlerde 4 tane DENEYAP Atölyesinin her şeyi ile hazır hale getirileceğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı,  Gençlik Merkezleri DENEYAP’a büyük katkı sağlayacak. Ayrıca Gençlik Merkezlerimiz 10 Türkü 10 Şiir projesine de destek verecek.” dedi.

 

Bir Spve Bir kitap Bir Kişinin Hayatını Değiştirir

Bir spve bir kitabın bir kişinin hayatını değiştirebileceğine dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, sporla ilgilenen gençlerimizin kitap okumaya da yönlendirilmesini ve kitap okumanın başarıya büyük katkılar sağladığını ifade etti.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, SpTokat kapsamında gayretli ve başarılı çalışmalar sürdüren öğretmen ve antrenörlere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Programa İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Gençlik ve SpMüdürü Cemil Çağlar ile SpTokat projesi ekibi katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.01.2020
Güncelleme Tarihi : 6.01.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar