CHP’li Kaftancıoğlu, Gökçe ailesini yalnız bırakmadı

3.1.2020
1032 kez Okunmuştur.

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Sarıyer eski İlçe Sekreteri, TOKDEF kurucu üyesi, Ataköy kurucu 2. Dönem eski Belediye Başkanı Ali Gökçe’nin cenaze törenine katılarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun taziyelerini iletti.

Geçirmiş olduğu beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden İstanbul Sarıyer eski İlçe Sekreteri, TOKDEF kurucu üyesi ve Ataköy (Kızıldere) kurucu 2. Dönem eski Belediye Başkanı Ali Gökçe

Nurtepe Cem Evinde düzenlenen cenaze törenine CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, beraberindeki heyet ve sevenleri Gökçe ailesini yalnız bırakmadı. Başkan Kaftancıoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun taziye dileklerini gökçe ailesine iletti. Buradaki cenaze töreninin ardından Gökçe’nin naşı Tokat’ın Almus İlçesine bağlı Ataköy (Kızıldere) beldesine yolcu edildi.

Gökçe, son yolculuğuna uğurlanacak

İstanbul’dan ailesi ve sevenleri tarafından defnedilmek üzere Tokat’ın Almus İlçesine bağlı Ataköy Beldesine bugün getirilecek olan Gökçe’nin cenazesi saat: 11.00 de düzenlenecek törenin ardından Cuma namazını müteakip aile mezarlığında defnedilecek.

BİZE UMUT IŞIĞI OLDUN

Oğul Deniz Gökçe yaptığı açıklamada, içlerinin acıdığını ifade ederek, “Canımızdın sen. Bizler peşinden koşmaktan yorulurken sen her zaman bıkmadan yorulmadan kalabalıkların içinde, kalabalıkları etrafına toplayan oldun. Biz umutsuzluğa kapıldıkça umut ışığı oldun. Yaşadığın onlarca şeye rağmen mücadele etmekten vazgeçmeyin diyerek ve hep en önde, önümüzde durarak her şeye göğüs gerdin. Düşüncelerine, güzel yüreğinle, sevginle, bize öğrettiklerine, anlattıklarına, gösterdiklerine ve en büyük mirasın olan bu kalabalığa layık olacak, bıraktığın yerden ışığını devralacak, bizim de nefesimizi yettiği yere kadar seni yüreğimizin ta içinde taşıyacağız. Şu üç günlük dünyadan bir Ali Gökçe geçti ve ben onun evladı olduğum için çok gurur duyuyorum. Yolun ışık, yerin aydın olsun. Yeniden görüşmek dileğiyle babam” diye konuştu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.01.2020
Güncelleme Tarihi : 3.01.2020
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar