BARIŞ PINARI HAREKATI HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI; ŞAMPİYON İSKEFSİR SPOR

26.12.2019
601 kez Okunmuştur.

Kahraman Ordumuzun vatanımızın bütünlüğü ve güvenliği için başlattığı Barış Pınarı Harekatı adına ilçemiz Cumhuriyet Başsavcılığınca düzenlenen ve Reşadiye termal spkulübü Başkanı Aydın Arslan’ınganizatörlüğünde ve 20 takımın katılımı ile yapılan Halı Saha Dostluk Futbol Turnuvasında İskefsir SpŞampiyon oldu.

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreni Sultan Reşad Halı saha spkompleksinde yapıldı.

Ödül töreninin açılış konuşmasını Cumhuriyet Başsavcısı İsa Onur Demirci yaptı. Demirci, turnuvaya katılanlara ve emeği geçenlere teşekkür ederek misafirlere hoş geldiniz dedi.

Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz’da yaptığı konuşmada turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederek bundan sonrada böylesi anlamlı turnuvalar düzenlenmesi dileğinde bulundu.

Sunuculuğunu Erol Özden hocamızın yaptığı ödül töreninde katkıları ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı İsa Onur Demirci, Cumhuriyet Savcısı Göktuğ Türkan, İlçe Emniyet Amiri Ramazan Saka, İlçe Seçim kurulu Müdürü Celil Yavuz, Energo Pro İşletme Müdürü Erdal Kalın, Belediye meclis üyesi Hakan Ünal’a plaketleri takdim edilirken, şampiyon İskefsir spor’a, ikinci Sicimoğlu Kasap spor’a, en centilmen takım Bereketli spor’a, turnuvanın en genç sporcusu Doğan Demiryürek ve diğer takım sporcu ve idarecilerine ödülleri verildi.

Kaymakam Hülya Yavuz’un başka bir proğramda olduğundan katılamadığı ödül töreninde yöremizin usta sanatçısı Mustafa Polat’ın seslendirdiği parçalar ve oyun havaları eşliğinde sporcular, idareciler ve protokol birlikte oynadılar.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 26.12.2019
Güncelleme Tarihi : 26.12.2019
SPOR
Yazarlar
En Son Yorumlar