Tokat Belediyesi Birim Müdürlüklerinde Önemli Değişiklikler

10.12.2019
1086 kez Okunmuştur.

Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, birim müdürlüklerinde bir dizi değişik yaptı.

Bu değişiklikle birlikte Tokat Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Akif Erten, Özel Kalem ve Zabıta Müdürü olurken, Erten’in yerine Eski Zabıta Müdürü Ahmet Abur getirildi. Ayrıca Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Şahin Hal Müdürlüğüne atanırken, yerine Hidayet Yıldız atandı.

Yapılan yeni düzenlemeye göre; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Eski Zabıta Müdürü Ahmet Abur, Bilgi İşlem Müdürlüğüne Eski Su İşleri Müdürü Yahya Aktaş, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne ve Mali Hizmetler Müdürlüğüne Bahattin Adıgüzel, Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne Ekrem Kadıoğlu, Fen İşleri Müdürlüğüne Mustafa Benli, Hal Müdürlüğüne Eski Veteriner İşleri Müdürü Mustafa Şahin, Hukuk İşleri Müdürlüğüne Av. Ebru Bozkurt Bayram, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Celal Arslan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne ve Yazı İşleri Müdürlüğüne H. Ahmet Doğaner, İtfaiye Müdürlüğüne Sebati Demirci, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Ahmet Turan Erdoğan, Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne Durmuş Babacan, Özel Kalem ve Zabıta Müdürlüğüne Eski Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü Mehmet Akif Erten, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Salih Çağlayan, Su İşleri Müdürlüğüne Eski Mali Hizmetler Müdürü İhsan Sözen, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne Ömer Özkiraz, Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Eski Ulaştırma Müdürü Hüdayi Yamçicioğlu , Temizlik İşleri Müdürlüğüne Mustafa Gültekin, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne Eski Park ve Bahçeler Müdürü Ufuktan Öztürk, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Hidayet Yıldız, Yapı Kontrol Müdürlüğüne Eski Su ve Kanalizasyon Müdürü Gürcan Altunkara, getirildi.

Ayrıca Veteriner İşleri Müdürlüğüne atanan Hidayet Yıldız, Temizlik İşleri Müdürlüğüne atanan Mustafa Gültekin, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne atanan Ömer Özkiraz ve Park ve Bahçeler Müdürlüğüne atanan Salih Çağlayan ilk kez birim müdürlüğü alan isimler oldu.

Öte yandan Belediye Başkan Av. Eyüp Eroğlu’nun herkesin her görevi yapacak dinamikte ve yetkinlikte olmasından dolayı bu değişikliği yaptığı öğrenildi.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.12.2019
Güncelleme Tarihi : 10.12.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar