ALPAY`DAN AKSAKAL`A ÇAĞRI: KURULTAYA GÖLGE DÜŞÜRMEYİN

8.12.2019
1283 kez Okunmuştur.

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı Gazeteci Hüseyin Alpay, 15 Aralık Pazar günü gerçekleşecek DSP Olağan Kurultayı’na 1 haftadan az bir süre kala Genel Başkan Önder Aksakal’a çağrıda bulunarak antidemokratik yöntemlerden vazgeçilmesini istedi.

 DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay, kendisine aday olması için imza veren delegelerin imzalarını geriye çekmeleri için baskı yapıldığını belirterek, bu durumun demokratik temayüllerle bağdaşmadığını söyledi. Alpay, “Kongremize gölge düşürecek bu tarz yaklaşımları kabul etmemiz mümkün değildir. Bir an evvel bu yoldan vazgeçilmeli, delegelerin iradelerine saygı gösterilmelidir. Kurultayımızı bahar havasında gerçekleştirmemiz ve demokratik birtamda yarışabilmemiz için Genel Başkan Sayın Önder Aksakal’ı göreve davet ediyorum” dedi.

 Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı Gazeteci Hüseyin Alpay ayrıca Kurultay delegelerine verdikleri imza desteği için teşekkür ederek, yaşanacak lider ve kadro değişimiyle DSP’nin Türk siyasetindeki eski günlerine kavuşacağını sözlerine ekledi.

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.12.2019
Güncelleme Tarihi : 8.12.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar