Kış Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

3.12.2019
89 kez Okunmuştur.

2019-2020 Karla Mücadele ve Kış Tedbirleri Toplantısı, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

 Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda rahat bir kış mevsimi geçirilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının yapacağı çalışmalar ile güzergahların durumu, risk bölgeleri  ele alındı.

 Vali Dr. Ozan Balcı, kış mevsiminde, vatandaşlarımızın yaşayabilecekleri sıkıntıları bertaraf etmek için kamu kurum ve kuruluşlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını kaydetti.

 Kış mevsiminde, trafiğin güvenli ve sağlıklı bir şekilde işlemesi, sürücülerin, yolcuların ve vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunmasının en temel hedef olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, ilgili tüm kurumların alacakları tedbirler ile birlikte kış mevsimine hazırlanıldığını söyledi.

 Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay, Karayolları Müdürü, AFAD Müdürü, Belediye Başkanlığı yetkilileri, Meteoroloji Müdürü ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.12.2019
Güncelleme Tarihi : 3.12.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar