Tokat Tanıtım Günleri`nde Tokat Kebabı’na yoğun ilgi

30.11.2019
834 kez Okunmuştur.

İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı`nda düzenlenen Tokat Tanıtım Günleri`nde Kardeşler Lokantası kebap ustası Recep Dündar’ın yaptığı Tokat Kebabına yoğun ilgi oldu.

 

Tokat’ı tanıtmak için çok sayıda ürün stantlarda yerini aldı. Tokat’ın yöresel ürünlerinin ve lezzetlerinin tanıtıldığı etkinlikte, Tokat Kebabı da yerini aldı. Tokat Tanıtım Günlerinde 16 yıllık Tokat Kebabı ustası Recep Usta yaptığı kebaplarla ilgiyi üzerine çekti.

Tokat Kardeşler Lokantası, Yenikapı Etkinlik Alanı`nda düzenlenen Tokat Tanıtım Günleri`ne Tokat’ı tanıtmak için gitti. Tokat’ın tescilli lezzetleri arasında yer alan Tokat Kebabı’nı Yenikapı Etkinlik Alanı`ndaki Tokat Tanıtım Günleri`nde tanıtmak için özel olarak yaptırdıkları seyyar kebap ocağı ile Tokat Kebabı yaparak vatandaşların tatmasını sağladı. Recep usta tarafından yapılan Tokat Kebabı’na yoğun ilgi oldu. İstanbul’da yaşayan Tokatlılar Tokat Kebabını yemek ve arkadaşlarına tattırmak için standa akın etti.

Tokat’ta hizmet veren Kardeşler Lokantası’nın kebap ustası Recep Dündar, İstanbul’a gidip Tokat’ın önemli lezzetlerinden birini tanıttığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 30.11.2019
Güncelleme Tarihi : 30.11.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar