VakıfBank Tarım Sohbetleri Tokat’ta devam etti

12.11.2019
230 kez Okunmuştur.

Tarım bankacılığı faaliyetleriyle Türkiye’de tarımın gelişimine katkı sağlayan VakıfBank, kurduğu Çiftçi Akademisi’yle çiftçilere eğitim desteği veriyor.Bu amaçla Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleştirilen tarım sohbetlerinin bir yenisi Tokat’ta gerçekleştirilirdi ve tarımda dijitalleşme konusu ele alındı.

VakıfBank, bankacılık hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de tarım sektörünün gelişimine de katkı sağlıyor. Bu amaçla 2014 yılındaganizasyon yapısını güncelleyerek tarım bankacılığı faaliyetlerine devam eden VakıfBank, Çiftçi Akademisi’yle de Türkiye’nin dört bir yanında tarım sohbetleri düzenliyor.

Bilgi ve tecrübe paylaşımını esas alan proje kapsamında son buluşma Tokat Dedeman Hotel’de gerçekleştirildi. “Tarımda Dijitalleşme: Türkiye Tarımı için Fırsatlar” başlıklı sohbet toplantısının konuşmacı konuğu ise Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Profesörü Gökhan Özertan oldu. Etkinliğe Tokat Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen, Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora, Dimes Gıda San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Ziya Diren, Pazar Süt Üreticileri Birliği Başkanı Celal Akın, Bedirkale Sulama Birliği Başkanı Taner Şeker, VakıfBank Tarım Bankacılığı Pazarlama ve Satış Koordinasyon Müdürü Yıldıray Çınar, VakıfBank Tokat Şube Müdürü Serhat Yel, VakıfBank Niksar Şube Müdürü Erkan Dizman, Vakıfbank Turhal Şube Müdürü Turan Koçak, VakıfBank Zile Şube Müdürü Orhan Sarıbulut, VakıfBank Erbaa Şube Müdürü Zehra Yel ve büyük ölçekte tarımsal üretim yapan 100’ü aşkın üretici katıldı.

VakıfBank Tarım Sohbetleri kapsamındaki etkinlikte,üreticilere küresel finans piyasalarındaki gelişmeler ve Türkiye ekonomisine etkileri, dünya tarımındaki gelişmeler ve Türkiye’ye etkileri, tarımda teknoloji ve dijitalleşmenin sunduğu çözümler, sürdürülebilir tarımsal üretim, çevresel riskler ve çiftçilerin alabileceği önlemler konularında bilgilendirme yapıldı.

Çiftçinin yanındaki güç olmaya devam ediyor

Bitkisel üretimden süt-besi hayvancılığına, kanatlı hayvancılıktan arıcılığa ve su ürünleri yetiştiriciliğine kadar birçok alanda tarıma destek olan VakıfBank, geliştirdiği inovatif ürünlerle çiftçilerin her türlü ihtiyacını karşılıyor. VakıfBank, tarım bankacılığı kapsamında 7 yıla kadar vadeli ve hasatta ödemeli yatırım kredileri, kısa vadeli ihtiyaçlara yönelik işletme kredileri, 6 aya kadar faizsiz dönemli ve hasatta ödemeli TarımKart, VakıfBank Mobil’den ücretsiz havale, EFT ve daha birçok avantajlı bankacılık hizmeti sunuyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.11.2019
Güncelleme Tarihi : 12.11.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar