Tokat’ta çekilen topçam çiçek balı fotoğrafına altın madalya

4.11.2019
394 kez Okunmuştur.

Türk Hava Yolları’nın düzenlediği ‘Skylife Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri bu akşam gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Yarışmada Tokat’ta çekilen topçam çiçek balı fotoğrafı ile Süleyman Üzümcü altın madalya kazandı.

“Keşfet” temasıyla bu yıl uluslararası alanda üçüncüsü düzenlenen ‘Skylife Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanı Sn. Ziya Selçuk, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Sn. Mevlüt Çavuşoğlu ve Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sn. M. İlker Aycı’nın değerli katılımlarıyla Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen yarışmada, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) kategorisinin Altın Madalya kazananı Tokatlı Süleyman Üzümcü oldu.

Çektiği fotoğrafı nasıl çektiğini anlatan Tokatlı Süleyman Üzümcü, “Fotoğrafı çekerken arıların gözünden dünyaya bakmayı hedefledim. Tabi kolay olmadı onların gözünden bakmak elimi arı soktu bu sırada ama bu güzel kareyi çekmeye değerdi. Fotoğraf çektiğim anlarda dış dünya ile iletişimim kopar genelde. Seviyorum fotoğraf çekmeyi. Her bir fotoğraf karesi gün gelecek tarih olacak. Tarihe bırakılan her bir kanıt kıymetlidir. O yüzden hayat çekmeye değer diyorum Her koşulda İnsana kendini özel hissettiren, fotoğraf sanatına büyük katkı sunan Türk Hava Yolları ailesine, buganizasyonun iştağı TFSF’ye ve başkanımız Sefa Ulukan’a, Fiap Başkanı Riccardo Busi ‘ye, üstadımız İzzet Keribar’a, kıymetli bakanlarımız Ziya Selçuk, Mevlüt Çavuşoğlu’na ve Engin Altan Düzyatan’a çok teşekkür ediyorum. Başarı gösteren tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 4.11.2019
Güncelleme Tarihi : 4.11.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar